Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, feküdjek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, feküdjek le vele mert ez a kisebbik rossz?

Figyelt kérdés
Egyesületben verseny sportolok főleg apukám “kényszerítése” miatt. Mostanság nem voltam jól lelkileg és emiatt nagyon rosszul teljesítettem, ki akarnak tenni, de ha apám megtudja szíjat hasít a hátamon. Viszont ha az edzővel intim kapcsolatot létesítek akkor elintéz nekem 2 hónap haladékot hogy összeszedhessem magam. Mit tegyek? Még egy évem van a felnőtté válásig, és még nem csináltam soha ilyesmit, értitek. De ha engem kiraknak nekem otthon tényleg annyi. Teljesen tanácstalan vagyok, és mind a két megoldás ijesztő!

2021. márc. 1. 09:57
1 2 3
 1/24 kisördög1 ***** válasza:
100%
Azért apád nem fog kirakni ha a sport kevésbé megy, viszont ha érdekből befekszel az edzőbá alá, azt lehet nem fogja értékelni apukád. Arról nem is beszélve, hogy onnan kezdve elvárás lesz hogy alkalmanként kielégítsd az edző bácsit..Szóval az ágyasa leszel és mindezt olyan cél érdekében amit igazából nem is akarsz, csak megfelelésből csinálod.
2021. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha kényszerítenek valamire, amit nem akarsz, fordulj egy olyan felnőtthöz, akiben akiben bízol. Pl. rokonodhoz vagy tanárodhoz.

Az edződ szexuális visszaélést követne el, ha a kiszolgáltatott helyzetedet kihasználva szexuális kapcsolatot létesít Veled. Büntetendő.

2021. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Teljesíts, edz, s mondd el otthon, hogy most csökkent a teljesítményed, de akarsz, és hajtasz.

Szóval ne engedj a zsarolásnak - inkább mondd el, mit ajánlott fel az edző!


44/F

2021. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább meséld el otthon hogy mi újság, mert ez egy nagyon mocsok dolog. Az se gond ha előtte hangfelvételt készítesz róla, ahogy szépen megkér rá.
2021. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen se feküdj le vele.


Ha lefekszel vele, attól a teljesítményed nem fog javulni, ellenben évekre hatással lesz a szexualitásodra - és nem pozitív hatással. Aztán lehet, hogy két hónap múlva mégis kirúgnak. Egy hatalmas ár, egy rövid távú és bizonytalan előnyért.


Ha nem fekszel le vele, lehet, hogy kirúgnak. Akkor oda kell állnod az apád elé, aki haragudni fog rád. Ha viszont megoldod, valószínű, hogy utána őszintébb lesz a viszonyod az apáddal és nem kell egy ekkora f**fej edzővel dolgoznod.


Én a helyedben semmiképpen sem feküdnék le vele. Egyúttal elgondolkodnék, hogy mennyire akarok én félelemből olyat csinálni, amit utálok, csak azért, hogy megfeleljek az apámnak. Ha én lennék az apád, és tudnám, hogy csak miattam csinálod, akkor nem erőltetném rád.

2021. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk első körben beszélnék az iskolapszichológussal, hogy otthon milyen a helyzet.

Eleve gáz kényszerből csinálni bármit, de még nagyobb gáz kényszerből széttenned a lábad.

Ha meg apádból előjön a baromállat, fel lehet jelenteni családon belüli erőszakért. Az iskolapszichológus ebben is a segítségedre lehet, illetve vannak ezzel foglalkozó szervezetek, érdemes utánanézni!

2021. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Ne engedj a zsarolásnak! Jó vége nem lehet. Undorító szemétláda, ki tudja még kinél próbálkozik így. Te ne engedj neki! És lehet nem is tartja be amit ígér. Majd jönne az újabb és újabb ajánlataival.
2021. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond el apádnak hogy az edződ mit ajánlott neki - az ő hátából hasít majd szíjat. Legalábbis egy normális ember ezt tenné. Ne "prostituáld" magad, hogy előnyökért dugsz.
2021. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem zsarolás, mert az edző nem azért tesz ki mert nem fekszel le vele, hanem azért mert nem teljesítesz megfelelően.

A tanár sem zsarolja azt a diákot aki önként ajánlja fel magát a jobb jegyért.

Ennek ellenére elítélendőnek találom mert visszaél a hatalmával.

Ha lefeküdnél vala az csak az apád hibája mert a tőle való félelem miatt tennéd meg.

Próbálj meg jobban teljesíteni hogy ne kelljen döntened.

Vagy beszélj az apáddal hogy most egy kicsit megakadtál, de akarod csinálni, ha normális megérti.

Mit sportolsz amúgy?

2021. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Aztán fater tett-e le valamit az asztalra, hogy elvárja, hogy élsportoló legyél, vagy otthon döglik a tv előtt, meg osztja az észt 40%-os tzs-vel? Ilyen apám lenne, ki is ütném...

Iskolapszichológusnál jelezd, se apád, se az edző nem normális.

2021. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!