Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, aki rejtett kameráv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki rejtett kamerával vette fel saját együttlétét, de csak magának, és soha senkinek nem fogja megmutatni, ezért lebukás esélye is 0?

Figyelt kérdés
Ilyesmin gondolkodok. Zokniba rejteném a telefont, rajta kis lyuk a kameralencsének. Rögtön áttenném telefonról gépre, ahol pedig egy rejtett könyvtárban lenne.
2021. márc. 1. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És aztán itt cserélgetnéd? :D
2021. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, mert látszana az arcom
2021. márc. 1. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Mivel az egész házam be van kamerázva, így természetesen mindenről van felvételem (az elmúlt 14 napról). A bejárati ajtón ez fel is van tüntetve, így aki belép, az tudomásul veszi.
2021. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Mivel be van kamerázva a lakás (1 szoba, tehát nappali-háló egyben van), ezért volt már hogy felvette a kamera a szexet is. Viszont nem mentettem le a felvételt, olyan volt hogy visszanéztem, de nem gondoltam sosem hogy elmentem vagy visszaélek vele. Nem erre van a kamera

N

2021. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tennék ilyet a párommal. Sunyiban lekamerázni? Ahhh. De ha tudná, vagy ő kérdezné meg, hogy felveheti-e, akkor nincs vele bajom.
2021. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk minden helység be van kamerázva,háló,fürdő,konyha,stb.így teljesen megszokott,igaz az elején furi volt de ma már inkább jól esik. 42N
2022. jan. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint ahogy fentebb írjak: minden helyiség be van kamerázva a WC kivételével. Ez ma már szerintem természetes. A barátnőm néha egy jobb szex után nyaggat is, hogy nézzük vissza. És tök jó érte is. De azért ha nem tud rola azért az cinkes, nem szep dolog!
2022. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!