Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem vagyok átlagos, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok átlagos, de fétisem van, érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Testi fogyatékkal élek, de nem átlagos férfit keresek. Nagyon feminin, nőies vonásokkal rendelkező párt szeretnék, aki benne lenne, hogy lánynak öltozik nekem néha.
2021. márc. 1. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem megpróbálni meg lehet, legfeljebb nem sikerül. Inkább ilyen fétisekre szakosodott fórumokon, szexpartnerkeresőn, nem úgy, random feminin pasikra ráírkálsz, aki bejön, hogy "vegyél már fel nekem rucit".
2021. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdemes próbálkozni, de a testi fogyatékkal együtt eléggé speciális igényed van, nehéz lesz ehhez partnert találni. A beöltözésre szerintem sok férfi hajlandó lehet. Engem pl. az egyik barátnőm kisminkelt, és jó játék volt. :)

Egyébként milyen testi fogyatékod van, ha nem titok?

2021. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kerekesszékes vagyok.
2021. márc. 1. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Én simán megtenném érted, meg azt is, hogy direkt kierősítem a lányos részemet, hogy még olyanabb legyek. Meg a fogyatékosság sem számít nálam. Szóval találj egy hozzám hasonlót és uccu neki.
2021. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!