Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, az orális szexet vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az orális szexet vagy az anális szexet szoktátok előbb engedni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kérdés ez most mi akar lenni ? Akkor kérdez ilyet az ember ha valamit kérdezni akar de a válasz teljesen egyértelmű.
2021. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Az csak kijárat.
2021. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Orál
2021. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Mivel az anál nálam kívül esik a megengedett dolgokon, így egyértelműen az orál.
2021. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Én valamiért nem szeretem, ha nyalnak, nem tudnám megmondani, miért. De ha az adok része is beletartozik, másnak szívesen csinálom, de anál is jöhet, szerintem semmi extra nincs benne.
2021. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Az anál nálam egyáltalán nincs megengedve, úgyhogy értelmetlen a kérdés.
2021. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyat már hallottam, hogy valaki análisan engedi, hüvelybe azonban valamiért nem. Tipikusan vallási okokból történik ilyen, vagy olyan helyeken, ahol a lányoktól megkövetelik, hogy szűzen (értsd: meglévő szűzhártyával) menjenek férjhez, és ezt ellenőrzik is szigorúan előtte. Olyat viszont szerintem még sosem hallottam, hogy valaki előbb análozzon, mint orálozzon. Ennek mi értelme lenne?...
2021. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen orál, az anál más tészta, időként a játék kedvéért okés, de ahhoz normális fickó kell akiben meg lehet bízni, az meg nem első alkalmas művelet.
2021. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak orál! Anál nálam nincs, nem volt és nem is lesz!
2021. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az anál intimebb dolog, mint leszopni egy fiút. Legalábbis szerintem. De nálam is előbb van orál,aztán később jöhet a többi.
2021. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!