Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy adjam diszkréten a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam diszkréten a pasi tudtára, hogy nem vonzó a fecske alsó amiket hord és vegyen fel boxert?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy, hogy ne sertsem meg 🙄

#boxer #fecske #Férfi alsonadrag
2021. márc. 2. 11:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%

én ezt megbeszéltem a barátommal, hogy számomra mi a vonzóbb

de hozzátettem, hogy az egyszínű (pl..: fekete vagy kék) fecske alsókkal sincs bajom csak jól áll rajta

2021. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél neki boxert.
2021. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
Ha fecske van rajtam (volt régen 1x) rosszul vagyok, viszont nem is boxer mert attól meg olyan érzés mintha rövid nadrág lenne alattam és fura. Nem tudom mi az alsó nemű típusa de olyan hogy rámfeszül és nem is lóg.
2021. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%

Na, a boxer az, amit fel nem vennék.

Amúgy meg nem hiszem, hogy egy olyan ruhadarab, ami az idő 99%-ában takarásban van, ennyire kardinális kérdés kéne, hogy legyen.

2021. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Közhely, de egy párkapcsolathoz hozzá tartozik az is, hogy elfogadjuk egymás szokásait, ízlését. Persze, lehet csiszolgatni rajtuk, meg meg lehet beszélni, hogy kinek milyen téren mik a preferenciái, de ha valamit nem szeret, azt nem szabad erőltetni.
2021. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2%
Készits neki fecskefészek levest!:-))
2021. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

Amennyiben a párod megkérheted hogy neked nem tetszik szóval hordjon mást. De ahogy 5 is írta, valamennyire illik elfogadni a másik (nem káros!!!) szokásait. Szóval te is elfogadhatnád hogy neki mi a kényelmes és mi nem.


Ha pedig nem a párod (már pedig kérdésből ez jön le) akkor pedig nem illik belesholni

2021. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
Ki az a gyökér, aki manapság fecsket hord? 🤣
2021. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lenullázva?
2021. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
3as
2021. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!