Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már úgy, hogy adott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy adott partnerrel első szex alkalmával a lány orálozott is és a punci szex mellett anális is volt már? Hogy jött össze a szex, hogy anál is? Hányadik partnerei voltatok egymásnak? Hány évesek voltatok? Hányszor élvezett a pasi?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh sok ilyen volt 😀
2021. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Magát a szüzességemet így vesztettem el. Hüvelyileg csak rá két hétre történt meg, addig végig análisan volt mindegyik együttlét.


Én 24 voltam akkor, ő 26.

2021. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt,a 3. randinkon. 4 éve vagyunk eggyütt, huszonévesen jöttünk össze
2021. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen, nálunk előbb volt anális szex, majd kb 3-4 hétig csak anális. Ezután jött az első hüvelyi szex.


Én akkor 17 voltam, barátom 19

2021. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már első szex előtt is volt orál 🤷‍♂️
2021. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, volt. Legutóbb asszem' swingerben, meg privát partikon. Hogy hányadikok voltunk egymásnak? Szerinted szokták ott kérdezni? :D
2021. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem volt olyan barátnőm akivel fél évig csak anál és orál volt. Nem akart tablettát szedni, én meg nem szeretem a gumit.

Utólag visszagondolva sajnálom, hogy szétmentünk egyéb dolgok miatt.

2021. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Nőként Mondhatom hogy az análszex csodás dolog. Ha tudom milyen izgis akkor hagytam volna előbb is .

Igen nekem gyakran van olyan hogy először csak análozunk. volt egyszer olyan is hogy csak a fenekembe dugta be a partnerem.


L/46

2021. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!