Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az erotikus masszázs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az erotikus masszázs egy hivatalos szalonban?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nézegetem egy Szombathelyi erotikus masszázs szalon oldalát. Nagyon kíváncsi vagyok hogy ez milyen lehet. Valaki volt már hasonló helyen? Azzal tisztában vagyok hogy teljesen szexmentes. Teljesen meztelenül kell lenni? De a végén legalább kiverik vagy felspanolva kell eljonni?

#erotikus #Erotikusmassázs #szexmassázs
2021. márc. 2. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát... kifejezetten hivatalos forrást nem tudok sajnos, de van egy csajszi a városban ahol lakom, aki ennek a mestere: táncol, masszíroz, mindent csinál rajtad az asztalon, gyakorlatilag egy full akrobatikus show az egész, happy ending-gel 😁

Már vagy 7-8x voltam nála, de mindig tud újat mutatni

2021. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint te is Vulkánházat nézegeted.

Én is szemezek vele egy ideje, de úgyanez a dilemmám, hogy kiveri-e vagy leszop-e!!!


31F

2021. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a helyen nem voltam, de voltam máshol. Bementem, a csaj bevitt egy szobába, teljesen meztelenre vetkőztünk mindketten a legelején. Nagyon kedves volt, normális beszélgetést kezdeményezett, hogy oldja a feszkót. Felfeküdtem az ágyra, és elkezdte nagyon finom olajjal masszírozni az egész testem, majd fokozatosan tért át a farkamra. Eleinte finoman simogatta, a golyóimmal is foglalkozott, majd ahogy elértem a merevedésig, akkor már csak a farkammal foglalkozott, isteni kézimunkája volt. Közben megkérdeztem, hogy hozzáérhetek e, mondta hogy nyugodtan, és fogdostam a melleit, meg a punciját is simogattam felváltva. Ahogy telt az idő, egyre intenzívebben csinálta (kizárólag kézzel, szájjal nem), szóltam, hogy el fogok élvezni, és istenien levezette, nagyon jót élveztem, úgy háton fekve. Nem kérdeztem, hogy élvezhetek e esetleg rá, de lehet engedte volna. Utána letörölte a spermát, és még maradt egy kis idő, lágyan masszírozott még egy kicsit, majd elbúcsúztunk, nagyon kedves volt. Az erotikus masszázsnak normálisan kifejezetten ez a lényege, hogy elélvezz, nem hagynak úgy.
2021. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 S a punciját csak kivül simogathatod, vagy picit ujjazni is lehet?
2021. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4es

Nem mondott semmit, próbáltam ujjazni is egy kicsit, dehát full száraz volt, egy ilyen csaj nagyon nehezen indul már be akármitől. Úgyhogy nem erőltettem.

2021. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az 1. és a 3. válaszolóhoz lenne a kérdésem. Hol vannak azok a helyek ahova ti mentek/mentetek? :D
2021. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!