Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az eddigi legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eddigi legjobb szexchatelésed, erotikus beszélgetésed itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Volt kép vagy csak írtatok, meddig tartott, hogy alakult ki, kivel volt ( mármint nem név szerint, hanem hány évessel n/f), mitől volt annyira jó, és végül...találkoztatok is a dolog megkoronázásaként?

2021. márc. 3. 00:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Volt akivel minden volt, de általában csak egy jó beszélgetés és kölcsönös agyhúzás. Általában kiveséztük egymás titkos vágyait.
2021. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Kielégítő volt :)
2021. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Még 2014 nyarán itt egy békéscsabai lánnyal. Hamar átmentünk Hangouts chatre. 16 éves volt, én akkor 26. Olyanokat írtunk, azóta sem tudott egy nő sem úgy írni. Meggyőződtem, hogy valóban nő volt, utánanéztem. F
2021. márc. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Két éve volt egy csaj akinek az idősebb pasik jöttek be. Én is hozzászóltam és elindult a beszélgetés. Aztán erotikus vonalra terelődött és elég vad volt. Csak a végén közölte, hogy amúgy 16 és szűz. 40F
2021. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
megkérdeztem h lefekszik-e velem, azt írta h igen, ...
2021. márc. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én így vesztettem el. Hónapokig beszélgettünk így is és úgy is, viszont nagy volt a távolság. Megbeszéltük, eljön a városomba 3 napra. Végig toltuk mind a hármat, azóta mindkettőnknek családja van, de felköszöntjük egymást és jóban vagyunk, a gyerekeink egymás után születtek :)


27N

2021. márc. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi, ez nem itt kezdődött...
2021. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát, picit fura volt a dolog. Lánynak adta ki magát, nagyon izgató is volt. Majd elárulta, hogy ő bizony fiú, csak nagyon lányos. Akkor már annyira be voltam indulva, hogy amikor képet küldött, bizony majdnem a gatyámba élveztem, annyira bejött. El is mondtam neki, erre már találkozni is akart. Na, mondom ez eléggé meredek, meg úgysem lesz belőle semmi sem. De végül utaztam nem is keveset és találkoztunk. Élőben pedig nagyon ott volt, mindent beleadott a dologba. Már nem csodálkoztam magamon sem, és el fogadtam, hogy ilyen is vagyok. Sajnos már egy ideje eltűnt, pedig nagyon jó lenne hasonló valakivel újra élni az ilyesmit.
2021. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Volt pár élményem már. Volt egy csaj itt gyakorin, akivel valami 8-9 honapig irogattunk, kuldozgetett magárol mindig képet is. Mindig más szogbol, más pozbol. Utána néztem google képkereson, sehol sem voltak fent a képei. Kedves volt és vad. Aztán egyszer csak lelépett. Pedig nagyon sokszor sexchatre masztiztunk.

TObb hosszitávubb és hiheto sexchat nem volt. A java mind 2-3 napig tart, az is nagy kételyekkel, hogy pasival irogatsz :D

2021. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A szexchat már abszolút nem mozgat meg. Nem elég interaktív.

Sosem csinálnék ilyet ezen az oldalon, mert nincs kedvem melegekkel írogatni.

Hanghívásban csináltam néhány lánnyal. Volt aki videóhívásban mutogatta közben magát. Ez még akkor történt, amikor melegeken kívül nők is voltak ebben a kategóriában.

2021. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!