Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya 24-30 közötti szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya 24-30 közötti szűz férfiak - ti mit tennétek meg azért, hogy elveszítsétek a szűzessegeteket?

Figyelt kérdés

Van valamilyen specifikus vágyatok vagy már bármelyik nőt hajlandóak lennétek megdugni csak azért, hogy túl legyetek rajta?

(A bármilyen alatt nem egy átlagos nőre gondolok aki nektek nem jön be, hanem pl. a Varga Irénkére, vagy olyan nőre aki börtönviselt, nagyon prosztó, igénytelen, stb.)



2021. márc. 3. 01:20
A kérdező szavazást indított:
Bármit megtennék
Azért még vannak minimális igenyeim
Én ráérek, azzal akarom elveszíteni aki minden szempontomnak megfelel
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azt tennék meg, amit a nem csúnyák.

A harmadik olciót felejtsd el. Ilyen álmokat a csajok babusgatnak, de nekik sem mindig jön össze (pedig náluk van az összes punci!)

2021. márc. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es de akkor mi lenne az "ugyan az" - mondjuk ha egy veszettül ronda, büdös nő szólítana le egy faszit akkor a ferfiak mindenkeppen visszautasítanak, a saját adottságaiktól függetlenül?
2021. márc. 3. 01:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annak ellenére hogy nem jött még össze a dolog, nem feküdnék le mindenféle jött mentel. Fonotos a szex, de nem ennyire. 30F
2021. márc. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért nem akarok túl lenni rajta, hogy bármilyen igénytelennel is összefeküdjek.
2021. márc. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki arra szavazott, hogy bármit megtenne, írna nekem egy privátot?
2021. márc. 3. 07:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én elmentem qrvázni
2021. márc. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
pont h néhány menet után sikerült visszavennem az igényeimből
2021. márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

prosti inkább egy fullos csajszi akinek nem kell az égről a csillag csak egy 20-as.


Bármit ki az aki bármit meg tenne úgy hogy prostizhat.


az már már kérdés hogy adott egy nagyon ronda nő de kedves stb valamilyen szinten ápolt mert ha ronda is tisztálkodni tud és így lefeküdnék-e vele nincs kizárva nagyon nem vagyok jó pasi én sem szerintem.


Tanács ha már vágysz a szexre de nincs pasi aki hogy mondjam megdugna vannak férfi prostik is és igen van olyan aki nagyon jól néz ki és szerintem elég pénzért pláne hogy a farka is kényeztetve van simán meg tenné.

2021. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a külsőmmel van baj ( szóval bocs) hanem egyszerűen nem tudok odáig eljutni egy lánnyal sem. :D Mindig parázok, meg nem vagyok a legjobb beszélgető partner sem. :D

De nem tudnék annyira elkeseredett lenni, hogy leadjam az igényeimet.

2021. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!