Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Miért irigylitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért irigylitek a puncitokat a férfiaktól? Miért nem vagytok hajlandóak csak úgy dugni ha valaki bejön nektek? Sportszerűtlenek vagytok, mi persze tálcán kínáljuk a botot.

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 07:03
1 2
 1/15 Meowka ***** válasza:
79%

wtf

Azért ez egy elég erős általánosítás. Akik kéretik magukat repüljenek azt cs. Vannak prűd lányok akiknek nem megy ez, tény, de azért elég sok ma már a kicsit szabadabb gondolkodású és a pillanat élvezetének elő típusú lány.

Szerintem se kell túlbonyolítani ezt. De ignoráld az ilyen lányokat ha zavar, és kész :D

2021. márc. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem más az értékrendem.Ennyi.
2021. márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Te milyen vagy 1-es?
2021. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Talán mert valakinek kell hogy érzelmi szálak fűzzék az adott férfihoz. Nem mindenki tud felizgulni egy vonzó külsőtől.
2021. márc. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Meowka ***** válasza:
85%
Inkább a szabadabb. Tinderen ha okésak voltunk már ültem is a buszra annó a menetért :D Volt egy feelingje. De nem sokszor játszottam ezt el, hisz általában mindig összejöttem a kiválasztottal. Biztos volt valami az ágyba bennem, ami megfogta őket :D és mivel átlagba 1-1,5 évig tuti megvoltunk, így tényleg nem sokszor csináltam, de nem óckodtam tőle. (Nyilván volt 1-2 kaland, de több nem.)
2021. márc. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Meowka ***** válasza:
76%
Ohh bocs, #1 és #5 voltam, és #3nak válaszoltam :D
2021. márc. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert ha teherbe esik akkor nehogy egyedül keljen nevelni a gyereket. Ezért előbb meg kéne ismerni a sráot h számíthat e rá. Férfiakon nincs ilyen felelősség.
2021. márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom hogy te hogy vagy összerakva kedves kérdező, de én biztos hogy nem kínálom tálcán a répámat. Vannak akiknek ez megy magától, nekem szükség van hozzá érzelemre. Lehet hogy én vagyok rossz összerakva. 🤷‍♂️ F
2021. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Mert a saját élvezetem és elveim sokkal többet érnek, mint a te kanosságod. Ha valakivel nem szeretnék lefeküdni, azzal nem is fogok és pont nem érdekel, hogy ez neki vagy neked mennyire elviselhetetlen.


Én speciel olyan vagyok, hogy csak olyannal tudok lefeküdni, akibe szerelmes vagyok. Miért feküdnék le olyannal, akivel nem szeretnék és semmit se jelent számomra? Ugyanúgy nekem egy "bot" sem kell, ami a páromé, inkább osszátok szét őket egymás között.


Azért kicsit el vagy szállva...

2021. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Én férfiként se feküdnék le akárkivel.
2021. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!