Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti megtennétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti megtennétek ha a barátnőtök megkérne?

Figyelt kérdés
A barátnőm megkért hogy simogassam lovagló közben a csiklóját, de én csak lovaglóban tudok elmenni, mert ott semmire nem kell koncentrálni, de így erre kell, és ez ront a dolgon. Eddig is magának csinálta, nem értem mi változott... ti figyelnétek még erre is hogy a nő “nagy vágyát” (ahogy ő mondja) kielégítsétek?

2021. márc. 3. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

mindig csinálta mert szeretem és jó látni, amit átél

ráadásul a kezeit a hajába fúrja, s felemelt karral feszól szépen a melle

2021. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Busman1978 ***** válasza:
100%

mindig tegyél meg mindent azért, hogy a lánynak szuper legyen. ez szerintem a legfontosabb. nem egy utolsó szempont, ha emiatt neked tovább tart elsülni, addig is élvezi a kemény cerkádat.


szexshopban tudsz venni vibrátoros, szilikon-péniszgyűrűt. húzd fel a farkadra mielőtt bemész... mindketten élvezni fogjátok ;)

2021. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Átérzem, nekem is kényelmetlen fizikailag is ott matatni közben. Szerintem ilyen dolgokban az a jó, ha néha így néha úgy.
2021. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze nincs ebben semmi. De talán egyszerűbb úgy izgatni a csiklót, hogy hátulról csinálja a férfi. A lovagló pózban a lánynak egyszerűbb izgatni magát, mivel folyamatosan előre hátra jár a csípője.
2021. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyban én szoktam teljesíteni a kéréseit (akkor is, ha nekem egy kicsit kényelmetlen), ő is beszokta vállalni amit kérek tőle (akkor is, ha az neki kényelmetlen kicsit). Mondjuk, ha látjuk egymáson, hogy az nem tetszik a másiknak, akkor többet nem kérjük azt (bár ezt nem beszéltük meg így, és nem is szoktuk mondani, hogy mi nem tetszik vagy sem)
2021. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Megtenném szívesen. Aztán amikor neki már jó volt, akkor elengedném, és én következnék.


Nem tudom az egyikőtök élvezete miért zárja ki a másikét. Talán nem illetek össze

2021. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen csinálom! Olyankor szabad mindkét kezed és bebarangolhatod a kedves minden zegét-zugát! És ha ezzel plusz élvezetet tudok neki adni akkor megteszem.


46F

2021. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
csíra maradsz
2021. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy megtenném-e? Simán!!! Sőt "morci" lennék hogy csak most mer megnyílni és mondani hogy mire vágyik. Bro' ne haragudj de a szex nem rólad szól, hanem kettőtökről. Te is szereted ha úgymond azt csinálja amire te vágysz nem? Adni és kapni - ha mindkét fél ezt alaposan beleteszi akkor lesz köztetek jó a szex.
2021. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán megtenném. Először legyen neki jó, aztán majd jó lesz nekem is 🤷‍♂️
2021. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!