Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy lúzerségnek számít az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy lúzerségnek számít az, ha 28 évesen alig pár tucatszor szexeltem?

Figyelt kérdés
Így visszagondolva szerintem kevesebb mint 30-szor. Nem voltak rendes, hosszú kapcsolataim.
2021. márc. 3. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Más meg még szűz. Egyéb kérdés?
2021. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Kiss mázlista, én 31 évesen szűz vagyok, egyszerűen túlságosan félek a visszautasítástól, így még soha sem kértem meg egy csajt sem, hogy feküdjön le velem, fogalmam sincs, hogy hogy kezdjek neki. Ebből a szempontból én vagyok a lúzer, nem te, aki már 30-szor szexelt.
2021. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
idősebb vagyok, de szerintem nekem is 30 alatt van összesen...
2021. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2: Én a helyedben elmennék prostihoz. Legalább elmondhatod utána, hogy van már egy tapasztalatod, az is valami, nem? És akkor nem fogsz félni attól, hogy a következő csajnál kiderül, hogy még nem voltál nővel.
2021. márc. 3. 10:37
 5/10 Bolcs_Elek ***** válasza:
100%

3as, pár tucatszor szexelt, nem annyi nője volt....

2-es, menj el egy idősebb prostihoz, és mondd meg neki hogy szűz vagy még.

2021. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

én is azt mondtam, hogy nekem 30 alatt van összesen a szexelés száma, nem a csajok száma...

2021. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen, ciki. Az a ciki, hogy még nem volt rendes párkapcsolatod.
2021. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
23-24 év a max, ami még elfogadható, de a 31 év már nagyon gáz. Miért nem mentél el prostihoz? Ha van elég pénzed már luxusprostik között is válogathatsz.
2021. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem. Prostival. Mondjuk én ciki is vagyok.
2021. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Ahhoz képest kihez akarod "mérni" magad. Egyébként kell bárkihez is mérned magad??? Nem azon múlik a boldogság hogy 100 vagy egy nővel voltál az életedben.

Amúgy meg kinek mi köze van hozzá? Gondolom nem a szomszéd Bözsi nénivel fogod megbeszélni, rád tartozik a partereid száma.

2021. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!