Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, te miért fekszetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, te miért fekszetek le olyan nőkkel, akik nem is igazán tetszenek nektek vagy nem az eseteitek?

Figyelt kérdés
Már többektől hallottam ezt, és nem értem. Ha nem tetszik valaki igazán, akkor miért jó egy középszerű élmény?
2021. márc. 3. 11:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
te helyett ti*
2021. márc. 3. 11:30
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
nekünk is vannak szükségleteink, és még mindig jobb egy kevésbé vonzó nővel lenni, mint kézimunkázni
2021. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert még mindig jobb a szikkadt zsemle, mint a korgó gyomor...
2021. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
nekem nem megy olyannal, aki nem tetszik...tapasztalat!
2021. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha emberileg kedvelem, akkor jó érzés neki orgazmust adni ajándékba, a puncija pedig mindenkinek finom, puha és nedves.

Sokkal jobb, mint ötezredjére is kézzel kielégíteni saját magam...

Az más kérdés, hogy évek óta nem csináltam senkivel, pont emiatt, mert nem csak egy bárkit szeretnék, hanem valakit, aki különleges.

2021. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Sok minden érdekes szexuálisan, nem csak valaki aki nagyon tetszik. Engem az izgalom, meg az indít be, hogy a másik is élvezu az egészet. Ha egy csak tökéletesen néz ki, de tudom, hogy azon kattog, hogy nemnakar szexelni, csak azért mert párkapcsolatot akar az sokkal lelombozóbb.
2021. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
mert kanos vagyok
2021. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinél a szükség szüli a dolgot, van, aki bárkit elkapna, akin lyuk van, és van, aki viszont egyáltalán nem képes, vagy nem hajlandó egy bizonyos szint alá menni. Nem érdemes általánosítani, mert mindenki más indokból tesz, vagy nem tesz ilyet...
2021. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
30 felé én már kioregedtem ebből, de ettől még néha megjön a kedvem. Bár a léc magasan van, szóval azért szükségletek ide vagy oda, nem adom le.
2021. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Válogatós faxnak...
2021. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!