Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pokolra jutok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pokolra jutok?

Figyelt kérdés
Adott egy csaj, aki akkor megy bele a dolgokba ha vannak érzelmek és a srac is oda van érte. Nekem nem annyira az esteM de nem csúnya lány egyáltalán. Viszont az ágyban mindent megcsinal, anál, mélytorok, mindent. Ilyenben nem volt meg soha részem és nagyon vonz. Cserébe tettem az érzelmeket, tudom h h egy irányú jegyem van a pokolba és aljasság valamilyen szinten, de azért o is élvezi. Fiúk, ti mit tennének.

2021. márc. 3. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide Gyurcsány?
2021. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez eléggé zagyva lett.
2021. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
#1 lényegében minden politikus ezt teszi
2021. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem engedném neki az analt de te tudod te segged
2021. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy idióta vagy
2021. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Én nem azért offolom le ezeket a csajokat, hanem azért, mert a földi drámát nem bírom, ami ebből esetleg van, ha rám zúdul aztán a fájdalma.
2021. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Te milyen betegségben szenvedsz, barátom?
2021. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!