Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet abból gond, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból gond, ha egy olyan biszex férfi állandó barátnője leszek, aki nem akar elszakadni a férfi szexpartnerétől?

Figyelt kérdés
Ők már kb. 15 éve szexelnek egymással, mostanság havonta egyszer-kétszer, de kapcsolatot nem akarnak. Én három hónapja kerültem képbe. A kiszemelt férfi 30. Én 25L.

#nyitott kapcsolat #biszex szerető
2021. márc. 3. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

0ha bevesznek harmadiknak akkor igen 😁


Komolyan meg ha ezt elore tudodm es alapvetoen rendben a pasi akkor nem zavarna. Leven igy ez nemegcsalas.

2021. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Williamspear ***** válasza:
95%

Lesz! Mindig csak második leszel.

Vonzanak egyáltalán a biszexuális férfiak?

2021. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, te meg eldöntöd hogy a pasidnak hagyod-e hogy másra vágyjon, mással dugjon, kell-e neked az ilyen típusú nyitott kapcsolat. Ezt mi nem tudjuk helyetted eldönteni.
2021. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kettes a férfiak vonzanak. Hogy biszex vagy heteroszex az annyira nem érdekel, a hármast korainak tartanám. Életkort és nemet is írjatok kérlek!
2021. márc. 3. 19:02
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Oràlnàl mindig az jutna az eszembe hogy nemrég egy másik pasi seggébe dugta.
2021. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Óvszerrel
2021. márc. 3. 19:26
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
akkor is
2021. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Óvszerrel a szart túrja. Az szerinted nem gusztustalan.

Ha beleszarnak a tányérodba utàna tisztàra mossàk, lefertőtlenítik akkor te jó étvággyal fogsz enni belöle?

2021. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem baj! Toljátok csak a hármasozást! ;)

20/F, de lehet bennem is van ilyen hajlam

2021. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha csaj lenne, az zavarna?

Ez lehet egy nyitott kapcsolat lenne. De ez akkor is fura, hogy nem akar elszakadni. Bár gondolom te lennél az első, és lehet ritkábban találkoznának, de tényleg neked kell tudni, hogy ez belefér - e.

(Egy férfi bezzeg imádná a biszex barátnőt de fordítva már furcsa.)

2021. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!