Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Emlékeztek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Emlékeztek az első orgazmusotokra? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok?
2021. márc. 3. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon jó volt

13

2021. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

13 voltam.

Leülős hidromasszázs zuhanykabinunk volt és ülve tesztelgettem a zuhanyrózsán lévő fokozatokat. A lábam közé ment a vízsugár és érdekes érzés volt. Direkt odairányítottam, szerintem 1 perc se kellett a csiklóorgazmusig, brutális volt, emlékszem, hogy végigszaladt rajtam egy hatalmas remegés és bizsergés.

Hüvelyi orgazmus 16 évesen volt először. A második srác akivel szexeltem, akkora farka volt és olyan tempóban csinálta, hogy elsöpőrt az orgazmus, szintén remegés és hatalmas forróság öntötte el a testem.

2021. márc. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem emlékszem rá
2021. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Csikló orgazmus 13 evesen a párnával. Teljesen átjàrta a testem, totál kiütött.

Hüvelyi orgazmus nemrèg, 40 évesen. Válás utàn új párom lett. Figyelmes odaadó, fantasztikus mérettel. Úgy elélveztem hogy lucskos lett minden, mintha bepisiltem volna. Majnem elàjultam, sokàig azt sem tudtam hol vagyok mi van velem, csak remegtem a testemen àthullàmzó forrósàgtól.

Sose gondoltam hogy van ilyen is.

2021. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmilyen! :(
2021. márc. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
Emlékszem, ugyan olyan volt mint az osszes többi
2021. márc. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon örültem neki, mert azt hittem hogy nekem sosem lesz. Nagyon meglepődtem mert már nem számítottam rá. Kb 20-21 éves voltam
2021. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
A #4. miért nem 100%_?
2021. jún. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Min. 4x van kiírva ugyanez a kérdés
2022. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!