Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kamagra hosszútávú mellékhatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamagra hosszútávú mellékhatása lehet az, hogy anélkül már nem fog menni?

Figyelt kérdés
Nyilván túl nagy kérés, hogy csak az írjon, aki gyógyszerész vagy van tapasztalata.

2021. márc. 4. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Egész életemben használtam a kamagrát viagrát, igazából olyan kanos vagyok még nyugdíjasan is, ha elmegyek egy rosszabb lányhoz, nem hiszi el, hogy ennyi idős vagyok.

Sok volt aki mondta hogy legalább egy hétig ne menjek vissza, mert a micsodáját kicsit elintéztem, nem akarna egy darabig látni.

Józsi bácsi

64F

140kg

180cm

2021. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy alapból mennyire áll még magától. Mert ha már alig, nem csoda ha mondjuk 3 év múlva semennyire nem megy gyógyszer nélkül.
2021. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mi volt a kiváltó ok. Ha eleve szervi eredetű (pl. alacsony tesztoszteron szint) akkor az nem fog változni akkor sem ha abbahagyod a készítmény alkalmazását. Hogy értsd, ha 70 éves vagy feláll tőle, de ha nem szeded akkor meg nem.

Ha mentális eredetű - teljesítménykényszer, stressz - akkor meg attól függ hogy ezek a kiváltó okok megszűntek-e, add-e a Kamagra annyi önbizalmat, hogy utána nélküle is menjen. Ezt vagy kialakítod saját magadban, vagy kérd szakember segítségét.

2021. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ha leállsz vele végleg, és tartasz egy kis pihenőt, akkor menni fog anélkül is.

A 3-as válaszoló igazából leírta a lényeget.


Én nem vagyok gyógyszerész, de tapasztalatom van.

Nekem alapjáraton nincsen potenciális problémám, csak függővé tett, hogy fél napig tudom használni, és nagyon apró szünetekkel, ráadásul az ejakuációt is késlelteti (nálam legalább is).

Azóta már nem szedem (eltelt másfél év kb.)

És ugyanúgy működik, mint korábban, csak nincs annyi aktus, mint mondjuk a gyógyszerrel. (Amúgy meg hamar visszaáll a rend nyugi)


A Kamagra hosszútávú mellékhatása inkább az, hogy állandóan felveri a vérnyomásodat, kikezdi a szíved, kipirosodik tőle az arcod, vagy épp eldugul az orr, bár gondolom ezeket ismered, ahogy azt is, hogy ezzel nem szabad játszani, mert a fiatal szervezetek általában fel tudják dolgozni, de veszélyes műfaj, én nem ajánlom a rendszeres használatát, legfeljebb ha nagyon muszáj, alkalmanként.

2021. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak arra gondoltam egyre nagyobb lesz a szervezet toleranciája és a végén fél kilónál se érzek semmit, nélküle meg pláne vagy valamit elbasz végleg. De fogalmam sincs a működéséről.
2021. márc. 4. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit nem használsz, az elsatnyul, akár az eszedről, akár az izmodról, akár a libidódról van szó.
2021. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!