Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek mit takar az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mit takar az, ha egy nő aktív az ágyban? Mitől nem lesz valaki partra vetett hal szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy párom, aki aktív volt, perverz, állandóan rám mászott, sosem volt elég neki :D A rekord egy nap 7 menet volt, de akkor egy hétig nem tudtam a szexre gondolni :D Egy másik kapcsolatomban viszont 1-2 hetente volt 1 szex, az is olyan hogy nekem kellett kezdeményeznem, nekem kellett irányítanom. Igazából valahol a kettő közt optimális szerintem. Legyen kölcsönös a dolog :) 24f
2021. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha elengedi és átadja magát a vágyainak, nem kell "figuráznia", elég ha nyitott és élvezi s nem egy darab faként fekszik az ágyban.
2021. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a személyiségétől is függ, de mondjuik nálam akkor nem lesz"partravetett hal" ha sokat bújik és megérint :)
2021. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne valamit kérni, akkor mondja. Hozzám ér, csókol, stb. Ad visszajelzést, amikor jó neki valami ("ez az", stb).


Ilyenek.

2021. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A döglött hal effektus az az a helyzet amikor a partner teljesen passzív a szexben. Nem kezdeményez, nem kommunikál sem szavakkal, sem testbeszéddel, nem ad visszajelzéseket,a férfi tegye a dolgát amíg ő elfekszik alatta. Amelyik nő aktív az bújik, ölel, csókol, tekeredik, keresi a kapcsolódást az egész testével. Nem szégyenlősködik, nem játssza az úrilányt, a jókislányt, nem szalvétával akarja megfogni a faszt.Tudja azt hogy a szája az nem csak evésre való, sőt főleg nem arra, szóval külön kérés nélkül is használja rendeltetésszerűen. Ki meri mondani, meg meri élni a vágyait, nem fél érvényesíteni az akaratát az ágyban. Jól használja a saját testét, a csípőmozgásaival és a hüvelyizmaival dolgoztatja a fa$zomat. A fülembe suttogja a vágyait szex közben, teljesen feltüzelve ezzel engem. Nyitott az új dolgokra,és arra hogy megélje a fantáziáit.
2021. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem szalvétával akarja megfogni a faszt"


Made my day :)

2021. márc. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exemmel a háztetőn dugtunk nyáron. Majd a végén elővett egy szalvétát és mondta, hogy megtörli a farkam. Viccesen mondtam neki, hogy na, a f*szomat is csak szalvétával fogod meg...aztán akkorát röhögtünk rajta.

Az utolsó üzenet eszembe juttatta ezt még régről. 😅

2021. márc. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja igen, mielőtt jönnének a hülye kérdések, lapostetős ház volt.

Előző voltam.

2021. márc. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!