Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy lánnyal ès a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal ès a megismerkedèsünk után nem sokkal kiderült, hogy petefèszek cisztája van. Nagyon szerettem volna segíteni Neki, ezért utána olvastam mindennek a tèmával kapcsolatban ami csak lehetséges. Rèmálmaim vannak azóta az normális?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy sikerült a nőgyógyászati vizsgálat rèszleteit is áttanulmányozni ès azóta rèmálmaim vannak a dolog miatt... Visszatèrően előjön, hogy ott van "abban" a szèkben kiszolgáltatva ès egy fèrfi (aki èrtem, hogy orvos, stb.) belenyúl és ott matat, meg hasonlók... Valaki járt már hasonlóan? Mit tudok tenni? Szorongok a dolog miatt


Köszönöm



2021. márc. 5. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Most te a nőgyogyász mitt szorongasz? Vagy nem teljesen értem. Orvosnak ez a dolga
2021. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ennyiből nem lehet pontosan megmondani mi okozza a szorongásaidat, ehhez a személyiségedet, a gyermek- és serdülőkorban ért hatásokat is fel kellene tárni a tudatalattidból. Az egyik lehetséges ok hogy együttérzel vele (hiszen szereted, érzelmileg kötődsz hozzá), s bármilyen hülyén is hangzik "magadra húzod" a betegségét, azonosulsz vele.
2021. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nő nőgyógyászok is. Különben egy (normális) orvos meg nem azzal fog foglalkozni, hogy "de jó, punci!!" ha emiatt félsz.
2021. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Volt egy olyan időszak amikor havonta jártam orvoshoz mert problémáim voltak, sose szorongott emiatt a volt párom, fel fogta hogy az egy orvos, a munkáját végzi és nem azért engedem neki hogy matasson bennem mert annyira hú de jó érzés.

A barátnőd sem jó kedvében jár hanem mert muszáj neki..

2021. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Képzeld szinte mindenkiben matatott már a nődoki.

Na majd ha te mész urulógushoz,azt hogy fogod feldolgozni?

2021. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod hogy az egészséges nőkkel is ezt csinálja az orvos?:D ők is járnak nőgyógyászati vizsgálatra


Mellesleg ha van kérdésed szívesen beszélgetek veled erről, nekem is PCOS-em van, úgyhogy otthon vagyok a témában. Sajnos ez manapság elég gyakori betegség a nő körében

2021. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nőgyógyászhoz menni elég szívás, mármint ott vagy egy szál semmiben és valaki tapogat meg dugdos kacsával ott lenn, hidd el ez az utolsó dolog ami beindít egy nőt. :D Amúgy női nőgyógyász is van, és még nála is nagyon nyomasztó egy ilyesmi vizsgálat. De ha bármi kérdésed lenne a petefészek ciszta kapcsán akkor írj nyugodtan, én is évek óta ezzel küzdök, hátha tudok mondani olyat amitől megnyugszol. :D
2021. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nyilván mèg "túlzott a fèltès" a rèszemről így a szerelem elején, de nyilván jót akarok Neki ès szeretnèm támogatni mindenben. Neki ezt a szorongás dolgot sem emlìtettem, mert nem akarom, hogy ezen is aggódjon.
2021. márc. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!