Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik nektek ha egy lányon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek ha egy lányon nagyobb,egyedi tetoválás van?

Figyelt kérdés

Szexuálisan izgató nektek ha egy lányon egyedi tetoválás van cici,popsi,has környékén?

Nekem egy színes rózsa és virágfüzér fut végig a dekoltázsomtól kezdve a vállamon át a karomon,egészen a csuklómig:)

Nagyon szeretem és ilyen biztos nem jön szembe az utcán úgyhiszem:)

Bejön nektek az ilyesmi vagy nem annyira?


2021. márc. 6. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Tetszik, de szexuálisan nem izgató. De a szép, igényes tetoválásokat szeretem, valami kisebbet egyszer szeretnék én is
2021. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Bejön, tud szexis lenni egy ilyen tetkó.
2021. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szeretem a tetovált lányokat. A festmények a falra valók, nem a szép női testre
2021. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom, de őszinte leszek: szexuálisan teljesen semleges. Annyi az előnye, hogy ki tudom dumálni, ha bámulom a cickóidat ^_^
2021. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
osztom 3-as véleményét...de nem vagyunk egyformák, sokaknak, köztük neked is tetszik ;)
2021. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Értékelem mint tetoválás, de nem feltétlenül izgat. Ez attól függy, hogy milyen test és személyiség társul hozzá.
2021. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon izgató tud lenni egy szép tetkó, pláne egy olyan nőn, akire való. Biztos a mélyen elnyomott metalhead miatt, aki bennem lakik :D
2021. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól megcsinált igényes tetoválás szép tud lenni, ha harmonizál a "viselője" személyiségével. Szinte meztelen is öltöztet, sőt még annál is több. Viszont ahogy fent is írták, az ember értékeli a szépet, de nem elválasztható a személytől aki "hordja" nem önmagában a tetoválás ami izgató, hanem egyben a személlyel.
2021. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Tetszik, ha passzol az illetőhöz és jól áll. Nem tudom elképzelni, hogy a tiéd pontosan hogy néz ki, de tényleg egyedinek tűnik. Van róla képed?
2021. márc. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Kurvás, plusz tönkretenni egy szép testet vétek.
2021. márc. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!