Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 csan 1 férfi hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 csan 1 férfi hogy lehet összehozni?

Figyelt kérdés

Az lenne logikus, h párkapcsolatban lévő barátnővel. Sajnos nem jött össze eddig.


Most nincs barátnőm, de így fele akkora az esély, mert két hölgy bizalmát kell elnyernem. Előny lenne, ha ők is szeretgetnék egymást. Úgy lenne igazi hármas.


Prostituáltak szóba sem jöhetnek.


Kinek hogy (nem?) jött össze? Harmincon túl vagyok, ez pedig bakancslistás. Szégyellem magam, de ez van...


2021. márc. 7. 00:00
 1/8 Dredd Bíró ***** válasza:
100%

Swinger klubba kell járni sokat és egyszer összejön ha ügyes vagy!:)

Persze majd csak akkor ha újra kinyitnak , addig gyűjts bátorságot hozzá...:)

2021. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Egy jó házibuli, sok pia, jó hangulat, és az ilyenek jönnek maguktól... 😉

33N

2021. márc. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, inkább annak örülnék ha engem akarna a két csaj, és nem csak egy elérhető jó fasz(it), mert be vannak rúgva.
2021. márc. 7. 00:11
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Jelentkezem a becses feladatra.
2021. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, a swinger téma nem vonz. :S
2021. márc. 7. 00:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-es jól írta a legnagyobb esélyed erre swingerben van, vagy úgy ha van egy biszex párod és beálltok a "nőt 3.-nak" keresők hosszú-hosszú sorába.

Az idők végtelenségéig várhatsz hogy majd két nő direkt pasit keres 3.-nak és kiszemeli az embert. Ha egyedül próbálkozol két nőnél akkor nem fele, hanem úgy 1/100-a az esély - kivéve ha nagyon-nagyon ott vagy a csajozásban, akkor talán valami halovány esély lehet.

2021. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
A swingerről egyébként annyit, hogy nem tudom megszámolni hányszor voltam, de szerintem 100-as nagyságrend, s ebből is kb. ha 10x volt 1:2-es két nővel teljesen egyedül. Mondjuk nem is ezért megyek csak jól érezni magam :)
2021. márc. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki kemény csajozógép és imádják a csajok, az simán megcsinálja azt, hogy elhív valahol két csajt (legjobb barátnők mindig egyútt lógnak), és úgy megfűzi őket, hogy mindketten repülnek a pasi ágyába egyszerre.
2021. márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!