Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki tanácsait szívesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KittyhOWO kérdése:

Mindenki tanácsait szívesen fogadom . Sajnos nem tudom pontosan milyen az amikor elélvezek, lehet, hogy élveztem már el csak nem tűnt fel?

Figyelt kérdés
próbáltam már szexjátékokkal is és a párom segítségével is elélvezni , de úgy érzem eddig még nem sikerült. nagyon be nedvesedek , de még nem volt példa squirt-re vagy esetleg túlnyomó érzésre. a vibrátor sem igazán vált eddig be , most szereztem be magamnak egy csikló izgatót aminek a használatát nagyon élvezem. Volt rá példa , hogy bepisiltem a használata közben és nagyon jó érzés volt. Lehet az lett volna az elélvezés? vagy csak szimpla megkönnyebbülés? násnka is volt ilyen problémája? ha igen hogyan oldotta meg? sikerült neki? :)

2021. márc. 7. 02:58
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
A squirt az egyenlő a bepisilissel.
2021. márc. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az orgazmus olyan érzés, amit ha elérsz, azonnal tudod, hogy ez volt az!

A bepisilés normális, nincs vele baj, és talán a jó írányt jelzi.

Nem az orgazmusra kellene vágynod, hanem a párodra.

2021. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Kedvesem, kérlek olvasd el még egyszer a posztot, hogyha nem sikerült teljesen értelmezni :) az elején múlt időben beszéltem, a végén pedig jelen időben, de köszönöm én magam is tisztában vagyok a squirt szó jelentésével, ha nem tudnám mi az valószínűleg nem használnám :)
2021. márc. 7. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer végre el fogsz élvezni, azt tudni fogod. Nincs hozzá semmi hasonló.
2021. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm szépen , teljesen igazad van, jómagam mindig a páromra vágyom csak sajnos sokszor érzi magát rosszul ami miatt nem sikerült elmennem az együttlét alatt és mindig magát hibáztatja annak ellenére, hogy én vagyok defektes valamelyest :)
2021. márc. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!