Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom ruined orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ruined orgazmust szeretne. Meg tudom adni neki, de ez engem egyáltalán nem vonz. Tudtok olyasmit mondani, ami motiválólag tudna hatni rám? Hogy ez nekem mitől lehetne jó, izgalmas, érdekes? N43

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 16:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Neked nem jó a tudat, hogy neki jó?
2021. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan azt akartam kérdezni amit az egyes. Nem jó neked, hogy olyan gyönyört adhatsz neki, amit valószínűleg más előtte nem?
2021. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Kb. annyi a dolgod, hogy 5 masodperccel hamarabb abbahagyod az izgatasat. Ebben mi olyan megterhelo?
2021. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Abba tudom hagyni. Nem meg terhelő, csak én attól nem indulok be, hogy ő most akkor nem ment el. Persze, ha neki ez jó, megteszem,de nekem ez nem izgató.
2021. márc. 7. 16:28
 5/28 A kérdező kommentje:
Igazából nők válaszát várom, akik örömüket lelik ebben. Én csak az önzőségét látom ebben, hogy már megint csak vele foglalkozzanak.
2021. márc. 7. 16:37
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

A szex arról szól, hogy két ember élvezze. A két fél megbeszéli a kéréseit egymással. Hol abban az önzőség, ha ő most ezt ki akarja próbálni? Itt inkább te vagy az önző.


A te orgazmusodat nem akarja megzavarni.


Meg gondolom nem az a terv, hogy mostantól mindig, hanem néha-néha, esetleg csak egyszer hogy megtapasztalja.

2021. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nekem alapból nehéz a szexualitás. A párom sokkal jobban rá van kattanva a témára mint én. Nekem elég lenne havonta 1x,2x. Ha ő tehetné minden nap csinálná. Valahol nagyjából középúton vagyunk. Azért hetente egyszer szokott lenni szex. Nem vitatkozni akarok, segítséget kérek. Hogy tudnám élvezni ezt... Nem csak kötelességből megcsinálni..
2021. márc. 7. 17:10
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

7

Hát ez elég szarul hangzik, csodálkozok, hogy még együtt vagytok. Vagy hogy nem csalt még meg.

2021. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem csak neki nehéz, pokoli nehéz nekem is ez eltérő vágyszint...
2021. márc. 7. 17:24
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Akkor szakítsatok. Előbb-utóbb ez lesz a vége.
2021. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!