Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez mennyire ciki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire ciki? Ne legyek ennyire könnyűvérű?

Figyelt kérdés

A karanténosdi alatt feljött rám 10kg (tudom, nagyon elhagytam magam..). Az a baj, hogy ahhoz vagyok szokva, hogy sok pasi megnéz és szexi vagyok jó alakom van stb és a lényeg, hogy bármikor találok vonzó szexpartnert. Most viszont kb egy tehén lettem, és nem bírok hozzászokni ahhoz, hogy nincs szex. Most annyira ki vagyok éhezve, hogy nem is tudom mikor volt ilyen. Kb 4-5 hónapja szexeltem utoljára, ami ha úgy vesszük nem vészes, igazából sok dolgom volt, elfoglalt voltam meg nem is apasikon járt az eszem. Viazont most pár napja teljesen meg vagyok őrülve, kis túlzással bárkire rávetném magam..

Van egy eladó pasi egy közeli bor boltban , már párszor vásároltam nála. Nem néz ki olyan jól, de mindig nagyon kedves volt velem és múltkor feltűően próbált szóval tartani, beszélgetni velem h milyenaz ízlésem meg megkérdezte hogy egyedül iszom e meg a bort amit vettem. Szóval nem tudom bejövök e neki, de szerintetek ciki lenne ha rámozdulnék és felhívnám magamhoz?

Vagy meg fogombánni és most csak a szexhiány meg az önbizalomhiány beszél belőlem és inkább tűrtőztessem magam?

Ti hogy reagálnátok ha egy nő ilyen direkt lenne és egyértelműen jelezné hogy szexelni akar? Fura lenne vagy ribizlinek gondolnátok és nem mennétek bele?

Illetve ha nektek nem jön be annyira egy nő, de felkínálja magát akkor belementek a szex miatt?

(Nem akarnám azt hogy csak a szex miatt 'bevállaljon' és esetleg undorodjon tőlem ha levetkőzöm..)


2021. márc. 7. 20:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be akkor nyilván nem megyek bele akkor se ha nagyon kanos vagyok, akkor még az is jobb ha kiverem.
2021. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
99%
Nem kell szégyenlősködni... Nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy van-e kedve a bolton kívül találkozni. Én biztosan nem néznélek ribizlinek. Azt hiszem azt a kort már meghaladtuk egy jó pár évtizede, amikor csak a nők szólíthattak le férfiakat.
2021. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Én megdugnálak, ha így elém állnál. Persze attól is függ, mennyire hagytad el magad:D
2021. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt nem tudni mit gondol rólad ha levetkőztél, tekintve hogy még nem látott ruha nélkül. De ez a probléma fennáll minden első szexnél, szóval nem hiszem hogy valódi probléma lenne, inkább csak kifogásokat keresel :)

Ahogy előttem is írták, ha nem jön be a nő, nem fogok közeledni felé akkor sem, ha ő kezdeményez.

Ha ennyire vágysz rá, egy próbát mindenképp megér szerintem, lehet a srácnak is lenne egy jó napja munka után :D

2021. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Ekkora mesét kitalálni egy kamu kérdéshez
2021. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Belemennék. 31/F
2021. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is full kamu!
2021. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Noren1989 ***** válasza:
100%
10kiló plusztól màr tehén vagy?? 🤫
2021. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
3#-as. 6-os válaszoló voltam.
2021. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Azt ugye tudod, hogy nem a 10 kg a hibás, csak emiatt elment az önbizalmad, és már nem úgy megy a pasizás? Mi férfiak ruhában észre sem vesszük, ha egy csaj felszed kilókat, max ha nagyobb lesz a.melled meg a popód.
2021. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!