Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 9 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzsina86 kérdése:

9 hónapja vagyok együtt a párommal ès minden szuperül alakul. Egyetlen problèmánk a libidónk közti különbsèg. Èn a napi munka és stressz miatt nem igènylek heti 1 alkalomnál többet, Ő viszont minden nap szeretnè... Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
közös maszti, vagy pl csak gyorsan kinyalod, tévézés közben az ujjaiddal, virátorral okozol neki orgazmust, ilyesmi
2021. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk is ez a helyzet. Én minden nap kívánom, párom pedig csak heti 1-2 alkalommal. Ilyenkor azt szoktuk csinálni, ha neki nincs kedve szexelni, hogy a mellei közé veszi a farkam és a melleivel veri ki nekem. Én ezért nagyon oda vagyok, így mi ezt szoktuk.

22F

2021. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Te a fiú vagy lány?
2021. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány
2021. márc. 8. 10:10
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Fruzsina felhasználónévvel vajon lány-e... :D
2021. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Válts munkahelyet. (komolyan mondom!) és nem csak azért, hogy naponta szexelj, hanem azért, mert ami a libidódra rányomja a bélyeget, az az egészségedet is megterheli. Persze, most még kibírod, de később majd jönnek az egyéb eü. problémák.


Szerintem gondold meg. A pénz nem minden..

2021. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a 2 félnek engedni kell ebben az esetben és alkalmazkodni. Ha mindennap nincs hozzá kedved, teljesen érthető, de legyen olyan nap mikor a kedvére teszel (nem behatolással). Neki pedig meg kell érteni hogy vannak olyan napok az év 365 napjából amikor nincs semmi.
2021. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyenkor három dolog lehetséges.

1) Ahogy fent is írták munkahelyet váltasz, a pénz tényleg nem minden az életben (sőt idővel látod pont azok a dolgok a legfontosabbak amit pénzért nem vehetsz meg).

2) Mindketten alkalmazkodtok a másikhoz, te kicsit többször "kényezteted" ő kicsit visszább fogja magát.

3) Na igen, ha túl nagy az eltérés a libidóban... akkor annak borítékolható előre a vége. Ez van, lehet simán csak nem passzoltok össze szexuálisan.

2021. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem és a volt barátnőmmel is ez volt, bár nem emiatt lett vége. Ő a munka, a stressz és a fáradtság miatt nem igényelte többször, neki elég volt a heti egy. Én is dolgoztam és mellette még tanultam is és nekem így is belefért volna a napi szex. De én megértettem azt hogy neki ez nem menne és maradtunk a heti egynél. Amikor meg olyan volt hogy nem kívánta akkor kézzel megoldottam. Ahogy fent is írták lehet nem ártana munkahelyet váltani, de ne azért tedd hogy a barátodat szexuálisan jobban kielégítsd. Magad miatt tedd meg mert egy rossz munkahely mentálisan nagyon le tud építeni. Amit javasolnék a barátodnak hogy legyen toleránsabb ezen a téren. Ha neked nincs kedved csak az ő kedvéért ne tedd meg mert nem fogod élvezni. A szex akkor jó ha mindkét fél tudja élvezni. Ha te csak elviseled az ő kedvéért az később nagyobb problémákhoz vezethet.
2021. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Majd tart szeretőt
2021. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!