Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap barátnőm popsijából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap barátnőm popsijából "veletlenül" átcsusszantam a puncijába? Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, hogy valami fertőzést kap. Illetve ha nem volt rajtad óvszer ő meg nem szed gyógyszert, akkor az előváladéktól akár teherbe is eshet.
2021. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Máskor óvatosabban ezekkel a "véletlenekkel". Egyébként is illik jelezni a partnernek. Baromi egészségtelen, könnyen felborulhat a hüvelyflóra, jó kis büdös folyás lehet a végeredmény.
2021. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Véletlenül" ezt nem beszélitek meg előre, hogy popsiból nem illik punciba rakni?

Vagy előtte legalább megmosni.

2021. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fajta véletlen nincsen. A másik egészségére is lehetne ám vigyázni. A bélben élő baktériumoknak, esetleg széklet maradványnak semmi keresnivalója a hüvelyben. Ez az amit már gyerekkorban megtanítanak egy lánynak hogy szigorúan elölről hátrafele törlünk, mert komoly fertőzést tud okozni a nem megfelelő higiénia. Reménykedj hogy nem okoztál kárt a barátnődnek és ezt a fenékből-hüvelybe dolgot egy életre felejtsd el.
2021. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos pofán vágtalak volna ha ezt bejátszod. 0 tiszteletről tanúskodik.
2021. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Te nem véletlenül vagy ilyen hülye.
2021. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaja 5-s én is, de csak úgy véletlenül meglendülne a kezem.
2021. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd mit szólt?? Felvilágosított arról, hogy mekkora egy barom vagy és milyen egészségügyi problémákat okozhattál???
2021. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet baja. Egy ilyen esetben szép fertőzéseket össze lehet szedni. Komolytalan, tiszteletlen hozzá állás. És csatlakozok, ilyenre nekem is lendülne a kezem, csak a mihez tartás végett.
2021. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen lehet
2021. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!