Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket zavar ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha nagyon erős a partneretek merevsége?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor "túl merev" ilyenkor a hasamhoz tart a péniszem, volt, hogy fájt egy kicsit amikor lovagoltak rajtam. A partneremnek meg jó volt, hogy erősen stimulálta a vaginája felém eső részét, mert feszült éppen a másik irányba. Más lánynak is jó, vagy csak neki okozott ekkora örömöt?


Alkalmi kapcsolataim voltak eddig, nem tudom hosszú távon mennyire lenne jó ez a lányoknak


20/F


2021. márc. 8. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Lehet anyád viagrát tesz a reggelidbe.

Nekem gyanús.

2021. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen a nőket zavarja a kemény farok, nyilván a puhát szeretik...

Kizárólag annak az egy lánynak jött be úgyhogy te baromi mázlista voltál.

2021. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

2-es válaszoló!

Látom nem értesz hozzá, de véleményed azért van...


Kérdező, én tudom miről beszélsz. Felfelé íves a farkad. G-pont stimulátor. De ha picit még hosszú is, akkor óvarosan bánj vele. Javaslom a kutya pózt, de a nő ne pucsítson. Akinek bejön, annak nagyon (30-40%) be fog jönni!


Amúgy nekem is olyan, de nálam a lovaglás (pont emiatt) bizalmi kérdés is

2021. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Irónia volt... Mivel értelmetlen a kérdés. Nyilván hogy a merev farkat szeretik a nők.
2021. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2021. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kellő izgalom mellett nagyon finom tud lenni.. lovaglásnál, behatolásnál a párom megemeli a csípőjét... Imádom!
2021. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minél keményebb annál jobb, nem hiszem hogy ez nekem gond lenne valaha is ha a pasinak kemeny merevedése van, az a lényeg
2021. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de van olyan kemény is amit szinte meg se lehet mozdítani, és így sok póz kiölve, mert eltörne a fa.ok ez sem zavarna
2021. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!