Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belémzúgott az új lakótársam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémzúgott az új lakótársam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, Bp-i albiban lakom egy lakótársammal (fiú), aki amúgy jó arc és tetszik is, hamar összetalálkoztak az igényeink és rendszeresen szexelünk. Amikor bezártak a kollégiumok, befogadtunk egy srácot aki szintén nem akart hazaköltözni, így addig is csökkentek a mi költségeink is. A bulit ő is szereti, esténként már hármasban iszogattunk, meg én is bejövök neki, szóval hát na, bevettük őt is. Véleményeket nem kérek erről, nagylány vagyok! A gondom az, hogy pár napja véletlenül meghallottam amikor a tesójával beszélt telón és akkor tudtam meg, hogy szerelmes belém! Soha semmi jelét nem adta, nem is sejtettem. Ez amúgy cuki, meg arcra is helyesebb, de a másikkal jobb a szex! Ti mit tennétek?

2021. márc. 8. 16:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
82%
Huhhh na az igen :) Nincs még egy szobátok?
2021. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
#1 Haha. Amúgy nincs, már ő is kanapés lett a nappaliban...
2021. márc. 8. 16:47
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi lakótársad, vagy az új srác?
2021. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
85%
Egyenlőre ne tegyél semmit! Szexeljetek továbbra is ahogy jólesik! Majd az egyetem végére kialakul valamilyen véleményed róluk és akkor könnyebb lesz döntened!
2021. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem is rólad beszélt. Amúgy meg ebből normális kapcsolat nem igen lesz, az előzményeket tekintve.
2021. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
88%
Tartsd meg mindkettőt, amíg lehet. Egyszer élünk. Aztán majd alakul.
2021. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
ha valasztas a ketto kozul, akkor a masikat mindenkeppen megbantod. masik opcio, kikerdezed a nem szerelmes baratodat, mit gondol errol.
2021. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Max addig megy ez amíg zárva vannak a kollégiumok, utána ő megy vissza. Ő is úgy ment ebbe bele, hogy csak buli és jól érezzük magunkat. Igazából összejönnék vele úgy is, hogy a másikkal jobb a szex, csak tartok tőle, hogy a kezdeti körülmények bezavarnának.
2021. márc. 8. 17:15
 9/49 anonim ***** válasza:
95%
Itt normális kapcsolat nem lesz.
2021. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is kár vele foglalkozni, ha eddig neked nem mondta. Én a helyedben folytatnám ugyan így, ha csak úgy befogadtátok akkor egy idő után gondolom újra ketten maradtok a régi sráccal. Vagy idővel kialakul hogy te mit érzel irántuk. Használd ki a lehetőséget ameddig lehet :)
2021. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!