Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Regisztraltam Badoo tarskereso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztraltam Badoo tarskeresore, de telepiteskor veletlenul arra nyomtam hogy kiagyom az ingyenes lehetoseget?

Figyelt kérdés
Igy sajnos nem tudok senkinek uzenetet irni, hanem ilyen automatikus uzenetet tudok kuldeni amit jova kell hagynia a masiknak. Hiaba torlom ki az alkalmazast es ujratelepitem, mar nem kerdezi meg ezt a probald ki ingyen dolgot. Ugyanugy csak automatikus uzenetet enged kuldeni masnak. Lite verzio is fent van, ott tudok irni mindenkinek, csak az meg akad.
2021. márc. 9. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy ez valami Isteni jel?
2021. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kerdes hogy hogy kell megoldani hogy irhassak uzit
2021. márc. 9. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Másik e mail cím másik telefonszàm.
2021. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzmények, sütik törlése, inkognitó mód és másik telefonszámról. Egyébként nem fog sokáig tartani az ingyenes üzemmód és eléggé le lesz korlátozva. Nem azért csinálták az oldalt hogy ingyenesen lehessen használni, hanem hogy fizess (ebből élnek).
2021. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehúzás, mint mindegyik.
2021. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!