Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nektek mi a nő ideálotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek mi a nő ideálotok?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságok is jöhetnek.

2021. márc. 12. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
homo kategóriában?
2021. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok, nincs nő ideálom. :D
2021. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bakker félrenyomtam. Bocsi.
2021. márc. 12. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezeket a félrenyomtam szöveget azért nem értem, mert tegyük fel, hogy rosszat nyom valaki véletlenül. De kérlek, utána le kell ellenőrizni a kérdésed és a megadott kulcsszavakat, ahol a kategória is ki van írva...
2021. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Valszeg nem ellenőrizte le, csak tovább nyomott 🤷🏽‍♀️

Fogadok te a felhasználói feltételeket is mindig elolvasod, mielőtt leokezod.

2021. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még a farkamat is levágnám ha az lenne az ára, hogy egyszer megdughassam Mila Kunis-t
2021. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös nem, de ha már itt logók akkor nem tart semeddig atfutni valamit, vagy amúgy odafigyeléssel végezni a dolgunkat.
2021. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de sok kritikus és unatkozó férfitársam van! Mer ti aztán sosem hibáztatok ugye? Amilyen típus szerintem mellém való aki nem hallgatag, a világ do,gai iránt érdeklődik, nem csak otthon ülő típus (nyilván ha majd újra feloldják ezt a...) Nem rasszista, eléggé rugalmas adott esetben a változtatásokra, akár egy új országba költözésre is.. Külsőre meg :) Mivel nem vagyok magas ezért szerintem nálam alacsonyabbak jöhetnek szóba, hogy most milyen a haja, a melle stb az mindegy, legyen ápolt és próbálja meg magát jólérezni a bőrében... Semmi esetre se legyen "savanyú", tehát ha valamiről a véleményét kérdezem, ne azt mondja hogy "igen így van.." Mivel negyven elmúltam nyilván gondolom a korban hozzám közeliek jönnek szóba, ha fiatalabb akkor nem fogom elküldeni csak a kora miatt, de azért ha húsz évvel fiatalabb akkor sok kérdés merülne fel, de csak a korkülönbség miatt nem zárnám ki a kapcsolat lehetőségét, de nem vadászok kimondottan tini lányokra.
2021. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen kaliberű nő:

[link]

2021. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Romi Rain.
2021. márc. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!