Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szoktatok ilyet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok ilyet csinálni, vagy csak ribizli nagyon a csaj?

Figyelt kérdés

Egyik haverom és a barátnőjével ültünk valahol, dumáltunk. Asztalnál ültünk haverom szemben velem, mellefemm a csaj.


Egyszer csak rárakja rakja a combját az enyémre, muszáj volt egy kicsit jobban terpeszteni. Amikor nem figyelt a haverom fogta és rámarkolt a tökömre, de olyan erősen, hogy majdnem kiáltottam egyet. Utána mosolygott egyett és gyorsan írt valakinek messengeren... A leggázabb az egészben hogy éppen állt a farkam!


Nagyon kellemetlen volt ez az egész nekem a haverom miatt. Miért csinálhatta a csaj ezt? Nem akarok erről beszélni a haverommal mert nagyon kellemetlen nekem ez az egész.


20/F


2021. márc. 12. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Én értem, hogy ez lenne az álmod, de miért kell ezt megosztani idegenekkel is? Nincsenek barátaid?
2021. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha van párom, nem fogom más pasi farkát fogdosni.
2021. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez igaz és nem kamu, akkor mondd el a barátodnak hogy egy ribi a csaja. Ennyi. Gondolom fogadott egy barátnőjévrl hogy meg meri csinálni.
2021. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#1

Pedig életszerű, hogy oldalt ül mellette és felteszi a lábát a másik lábára (oldalról), ráadásul mindezt a barátja észre sem veszi. Miért vagy ilyen gyanakvó?

2021. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Anyám de ribaaaanc
2021. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

4#

Úristen, mennyire nem értik az iróniát. Mármint, az nem egy újszerű dolog, hogy buta emberek dögivel vannak itt, de azért az durva, hogy ennyire :O

2021. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#4

Bár kérdéses, hogy még a butábbnál is sokkal butábbak, vagyis teljesen menthetetlenek az itt pontozgató emberek része, vagy csak önértékelési zavaraik miatt ilyen makacsak, de feltehetőleg mindkettő. Az irónia nem az a hely, ahol irónok laknak, az irónia az, amikor mondunk valamit, de közben utalunk annak ellentétes jelentésére a szélsőségek kiemelésével. Nem megsértődni kell, hanem tanulni a hibánkból. Értelmesebb és bölcsebb, mint a gyerekes makacskodás.

2021. márc. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a havernak hogy egy krvát húzgál.


Bár nekem ebből az jött le hogy meg lettél szívatva. A csaj felállította neked ő pedig bántalmazott miközben TUDTA hogy áll neked. 12 évesek szoktak ilyen értetlenül szórakozni.


De az is lehetséges hogy ő csak azt szűrte le hogy áll neked a csajára amitől bepipult...

2021. márc. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!