Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgulok és félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meowka kérdése:

Nagyon izgulok és félek tőle... ez normális?

Figyelt kérdés

Holnap átjön a párom legjobb haverja, aki eléggé eltűnt mostanába, de múlthéten felbukkant, és most szombaton is átjön. És annó (igaz, lassan már talán 7-8 éve) a párom akkori barátnője, a párom és a "haver" nyomtak egy hármast egy kis iszogatás után. Most a párom ismét fel fogja tenni ezt a kérdést neki valszeg... Persze megkérdezett engem is, és nem mondtam határozottan nemet (hisz azért érdekel is) csak nagyon félek tőle. Nincs önbizalmam (azé' van pocakom/combom/seggem bőven), és félek, hogy nagyon szégyenlős leszek, vagy kínos lesz valamiért. Párom exe eléggé normál/vékony alkat volt... Szóval érdekel is, de ha visszautasítaná, se lenne bajom (max az önbizalmam még lentebb megy). Viszont ha összejönne, az tuti jót tenne a lelkemnek és gondolom élvezném persze, hisz vannak játékaink, nem idegen 2-3 "fasz szerű dolog" és ja...

Nemtudom hogy tényleg akarom-e, és csak a saját magam farkasa vagyok, vagy se.

A koraink L21 F28-28



#fiú #szex #félelem #izgalmas #2 fiú egy lány
2021. márc. 12. 21:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem normális
2021. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Normális!

De ti nem vagytok azok az biztos! 😂

2021. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Ebből szakítás lesz. Ez a nem tudom mit akarok, de akarom de mégse.... Fogsz te még itt sírni. Amúgy téged nem zavar hogy csak úgy bedob a párod a közösbe? Nyilván szeret meg tisztel téged 😂
2021. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Elég gáz hogy a párod az előző barátnőjét és téged is megoszt a legjobb barátjával. Ezen kéne inkább elgondolkodni
2021. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ok, nyilván nem a laikusok válaszait várom, mert azok teljesen irrelevánsak. Van aki a standard maszatolást szereti a szexbe, ti dolgotok persze, de azért valakit "nemnormálisozni" mert nyitott ilyenre, nem okés :D

Hasonló tapasztalat érdekelne, az illető megbánta utána/ vagy nem, stb...

2021. márc. 12. 21:52
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Te se vagy nyitott erre mert még magad sem tudod mit akarsz..
2021. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igaz, de engem a saját korlátaim fognak vissza, melyet természetesen át lehet lépni. Csak az kétes, hogy nem-e bánom meg, vagy hasonló...

Előfordult már, hogy voltak ilyen fantáziáim, csak most, hogy itt a lehetőség, beparáztam kb.

2021. márc. 12. 21:58
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

Nézd én búza vagyok szóval nem lehetek laikus, sem standard, de amit ti csináltok az gáz! :D


Egy igazi férfi az uralkodik, birtokol, nem megoszt… Remélem felcsinálnak majd aztán nevelheted a gyereket egyedül!

Amúgy ha a párodnak kell nem standard meg az ilyen menő sex, a hármas én elmegyek ki kormolni szívesen a púzóját mondjad neki! :)))

2021. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

K.rva rosszul kezdtek neki! Az első lépés: ti ketten szépen átbeszélitek hogy akarjátok-e vagy sem! Ez az első lépés. Majd megbeszélitek, hogy kit mi izgatna benne - nyíltan, őszintén. Együtt éltek, nehogymán' titkolózzatok egymás előtt. Ideje lenne megnyílni.

A második fázis, hogy megbeszélitek hol vannak a határok mi fér bele, mi nem (pl. védekezés, csók stb.). Ha ez megvan majd a párod beszélni meg a haverjával benne van-e vagy sem, ez a pasik dolga egymás között "rendezni".

Ja amúgy, nem ismerőssel próbálnám ki elsőre csak ha 110%-ig megbízik benne a pasid. Jobb egy idegen, mert ha utána nem akartok ismétlést akkor könnyebb rövidre zárni a dolgot és nem járhat el a szája az ismerősi körben.

2021. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Te meg fogod bánni.

Amúgy ezt még a pároddal sem beszéltétek át, túl sok itt a ha...

Ismerőssel tuti nem lennék benne. Másnap már az egész társaság arról beszél majd hogy mekkora ribizli vagy.

2021. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!