Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anyám kielégítette titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám kielégítette titokban orálisan a pasimat.Ez szakító ok szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 17:02
1 2
 1/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Szerintem ne tagadd ki anyud. 🤷‍♂
2021. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Titokban? Akkor hogy derült ki? 🤔

Minden esetre én kidobnám.....

2021. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

honnan tudsz róla, ha titokban tette?

ha ilyen jó fej édesanyád van, priviben elküldhetnéd a számát ;)

2021. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Wow, ez igen.
2021. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Titokban csinálták csak rajtakaptam őket.
2021. márc. 14. 17:07
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Családban marad. Nem kell már 3. nőt keresnetek, anyád személyében megkaptátok. Ha te ezt nem tudod feldolgozni és megbocsájtani anyádnak, akkor szakítsál a fiúddal és anyádat is felejtsed el. Ha meg túl tudsz ezen lépni, akkor szép 3 szex tud kibimbózni. Tőled függ.
2021. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Csináljátok hármasban. 😉
2021. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Várj, ne is mondd, tudom hogy volt a folytatás! Te felháborodottan odamentél, hitetlenkedve, ám roppant bosszúsan számonkérted a pasid, miközben az álló farokkal vegzálta anyud nagy és szőrös picsáját. Majd a palid megfogta a kezed és odarántott maguk mellé, és te még mindig döbbenten figyelted a ki-be járó farkát a fiúdnak. Ám ekkor mintha szétáradt volna a testedben valami, és már nem is voltál annyira haragos. Azon kaptad magad, hogy fél kézzel kirántod az álló falloszt és vadul rácuppansz, mint egy polip. Majd olyan vad 3-ba végződött a kefélés, amilyenről fogalmad sem volt hogy átélheted.

Vagy nem ezt a filmet nézted?

2021. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8-as.Nem ezt a filmet néztem.

Légyszíves ne gúnyolódj.Ez számomra nagyon fontos dolog.

2021. márc. 14. 17:33
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Nézd meg az anyját vedd el a lányát.

A lényeg, hogy majd jól kijön az anyósával.

2021. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!