Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak tényleg bűntudatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg bűntudatot éreznek szex után? És miután elmentek, a partnerüket már nem találják vonzónak?

Figyelt kérdés

A bűntudat nem tudom, hogy jó szó erre. Inkább ürességet? És párjukat se találják olyan vonzónak, mint előtte. Van hogy sokáig , vagy örökre ghostolják a csajt, ha az egyéjszakás volt.

Ezt több férfi ismerősömtől is hallottam, csak azért kérdezem.


2021. márc. 14. 18:55
 1/9 anonim válasza:
28%
Csak téged nem találnak vonzónak utána.
2021. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam még fiúval, csak lannyal eddig, mert biszex vagyok. Ezt bebuktad.':D
2021. márc. 14. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

dehogy éreznek bűntudatot,ürességet!

ha egyéjszakás volt,és úgy is volt tervezve,akkor azért "ghost-olják",nem azért mert nem találják vonzónak

2021. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Elég gáz, hogy ilyen ismerőseid vannak akik csak 1 numerára húzzák meg a másikat, mert ennél vonzóbbnak nem találják őket. Azoknál van ez.
2021. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek az előttem szólóval
2021. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan lány akibe nem voltam szerelmes csak szexelni jártunk össze.

Ővele volt ez, hogy szex után olyan ürességet éreztem. Hiányzott a párkapcsolat, és olyankor mindig megbántam, h eldobtam potenciális barátnőket csak h vele összejárhassak dugni. (Sajnos fantasztikus volt a szexben, 10/10, azóta se találkoztam ilyen lánnyal)

Miután elmondtam neki ezt, azt hittem meg fog sértődni, de nem, csak taktikát váltott, és nem hagyott elélvezni, pontosabban azt csináltuk, hogy ő dönthette el, mikor élvezhetek el. Így már nagyon jó volt, nem volt az üresség érzés, csak ritkán (nagyon ritkán hagyott elélvezni) csak a folyamatos vágy iránta. És minél tovább kiéheztetett ez csak annál őrültebb vágy lett. De ezzel még inkább "függő" lettem tőle.

2021. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Na szóval.

Igen, nem találnak szex után vonzónak, de csak pár percig. Ezért is nem szeretnek ölelkezni, és inkább csak öltöznének fel.

Ezt a mostani barátom is mondta (meg mikor erről hallottam, a fiú ismerőseim kb 99%-a ezt mondta).

Gondolom ez abból fakad, hogy az elélvezés elsősorban fajfenntartás célú, és akkor "elvégezték a feladatot". De nem tudom pontosan, lány vagyok.

És itt mondhatja bárki, hogy nem tart a párom vonzónak előtte sem, de a napi többszöri szex nem ezt mondja. Ez ilyen fiús dolog.

Esetleg csak a fiatalabb generációnál jelentkezik, nem tudom. Ugye nálunk másmilyen a szex már, mint régebben.

21L

2021. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
7/7: én ebben nem hiszek. Ez a fránya élettapasztalat... Biztos vagyok benne, hogy a fiúk jó része, főleg fiatalon, naponta többször is kívánhatja a szexet komolyabb érzelmek nélkül is. Erre jó, ha kéznél van valaki... Ők persze, hogy azt mondják, hogy mindenkinél normális hogy szex után már mennének is, de valójában ez mégis csak arról szól, hogy nincsenek komoly érzelmei a lány iránt. Persze mindenki azt hisz el a másiknak és azt gondolom amit akar.. Megtudni úgysem fogod tudni tőle az őszinte igazságot, mert a legtöbb fiú hosszútávon képes megjátszani magát és elhitetni a másikkal, hogy komoly érzelmei vannak, vagy még saját magát is becsapja, mert azt se tudja milyen érzés milyen és hajlamos összekeverni, főleg ha megakar kapni valamit.. Az a fontos, ha neked ez így jó és nem érdekel a teljes valóság, akkor nincs ezzel gond. Csak ne lepődj meg azon, ha a felszín alatt csak az motiválja igazából, hogy legyen kiben kielégülnie, de valódi komoly érzelmekről, vonzódásról a másik iránt nem beszélhetünk, csak szexuális jelleggel. Hisz amint megkapta, máris elveszti az érdeklődését a másik iránt, és csak akkor érdekli a másik újra, ha ismét elkezd vágyni a szexre. Nem a másik emberhez vonzódik, hanem csak a szexhez.
2021. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tényleg.. az esetek többségében, főleg fiatalon, kevés tapasztalattal és önbizalommal leginkább csak olyan nőket tudunk felszedni akik nem igazán tetszenek. a férfiak többé kevésbé objektíve gerjednek a szépségre és a jó nőknél nagy a verseny, plusz az izgulas is, mert tényleg akarjuk, ebből aztán görcsösség lesz és kudarc. meg ki akar egy életre elköteleződni nulla tapasztalattal 18 évesen? de nyilván a nagy ő-ig szexelni kéne azokban az években. ezért szedumk fel nagyon gyakran "szinten" aluli nőket. a jó nők is kevésbé tetszenek orgazmus után, mert szinte nullára esik a nemi vagy másodpercek alatt (ellenben a nőkével) de az aki eleve se jött be igazán, ott ez fokozottan igaz. igazán bújni pedig orgazmus után csak ahhoz van kedvünk aki kívül belül annyira bejön hogy kapcsolatot is el tudnánk képzelni vele. szval igaz h kisebb/nincs is vágy közvetlen szex után (fel lehet éleszteni, de változó kinél mennyi idő) és többnyire bűntudat is van mert sejtjük h a lány többet akarna, mi viszont nem


tudom h szarul hangzik és le leszek pontozva, de ez az igazság. egy tanács, ha nőként nem akarsz ilyen "gyakorló csaj" lenni, húzd el a randizast. nem hónapokig. elég 4-6 randi, egy fuckboy előbb tovább áll ha nincs szex mert nem éri meg az energia befektetést, talál könnyebb predat😅

jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!