Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen viselkedés csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen viselkedés csak engem ijeszt meg?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem egy csajjal, és nagyon fura volt, mint valami házas szex. Felvállalta a ciki orgazmusát (eltorzult fej, fura hangok, remegő láb), beszélt közben, megkérdezte hogy jól esik-e, amikor verte a farkam, meg olyanokat dumált hogy nagyon szexi vagy, mag ilyenek. Aztán egyszer csak beköpte hogy csináljuk állva. Mikor nyaltam (mert minden csajnak ez a mániája) oda nyomta a fejem a lábai közé, és ilyenek mondott hogy ott, ohh igen, ne hagyd abba, meg ilyenek. Első szexnek elég fura volt, főleg hogy meglepődött utána hogy felöltöztem és hazamentem. Ti még visszamennétek egy ilyen csajhoz vagy törölnétek az életetekből? (22f)

2021. márc. 15. 09:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg ijesztő egy olyan nő, aki élvezi a szexet. Vissza ne menj, tiltsd mindenhonnan!
2021. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Megérett az emberiség a pusztulásra....🤦
2021. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Haaat fiam te nagyon hulye vagy. Ez a csaj teljesen normalis volt, jobb lett volna ha fekszik, mint egy fadarab??
2021. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress inkább olyan nőt, aki csak fekszik, mint egy darab fa, és olyan mint Néma Levente. Neked ez lenne a megfelelő partner. A nyalás meg a nők mániája.....🤦‍♀️A férfiak ugye nem szeretik, ha szopják a farkukat.... Te jó ég, ennyi ésszel szabadlábon.....
2021. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek fekszel össze nőkkel, ha nem izgulsz fel rájuk, csak a fiúkra?
2021. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Mindennapi kamu kérdésünket add meg nekünk ma. :)
2021. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
,,Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést."
2021. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem akarsz szaporodni!
2021. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ekkora debil.....
2021. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg remélem, hogy rájött a nő, hogy milyen csökött érzelmi szinten vagy és többé a közeledbe sem megy.
2021. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!