Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok már intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már intim terülen tetoválással? Milyen volt? Tetszett?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők véleménye is érdekelne.

2021. márc. 16. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
F vok. Láttam csajon. Tkppen ha ugy nézem igényes, kidolgozott volt, de a natur, borotvált pna a legszebb. Azon csak rontani lehet.
2021. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazival 1x, egy kis pillangóval. Rb@ncr3ndszámmal már többször is.
2021. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rbancrendszámmal én is, de rengetegszer. szerencsére már nem annyira divat.

Első ilyenem 9.ben egy házibuliban volt. Házigazda egy lány barátját sikerült ágyba vinnem és a puncija felett, neki jobb oldalról volt egy 3-4 centis playboy nyuszi. Láttam egyszer rózsaszin pillangót is. A piercing sűrűbb

2021. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Férfin soha, hála az égnek. Nekem van intim tetoválásom.

N

2021. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Beszúrok ide egy kis humort:


Elmegy az öreg az orvoshoz:


- Doktor úr, baj van. Egyre rövidül a farkam.


- Mutassa, Józsi bácsi! De hisz ez igen szép darab, és van vagy tizenöt centi. Sőt, még tetoválás is van rajta. Méghozzá az hogy: Róza! - mondja az orvos.


- Hát ez az, doktor úr! Az volt odatetoválva, hogy Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Matróza.

2021. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

#4

hol, mi?

2021. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a páromnak egy betű van a punciján, kicsit jobbra, de nagyon közel hozzá, nekem nagyon tetszik, baromi izgatónak találom. A legjobb benne, hogy senki nem tudja, csak ő és én, sokan azt gondolják róla milyen kis szerény lány, pont ettől izgalmas, hogy intim helyen tetovált, mert nem erre számítasz. :) Engem beindít. :)
2021. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!