Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engednéd a 9 éves gyereked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednéd a 9 éves gyereked maszturbálni, vagy leszidnád ha rajta kapod?

Figyelt kérdés

Elmondom miért kérdezem és látni fogjátok (ha akarjátok), hogy a sok kamu troll kérdés mellett ez egy komoly kérdés.


Emlékszem 9 évesen fedeztem fel a farkamat és abban a korban nagyon sokat csináltam. Fürdő/ágyban/WC-ben/iskolában pad alatt/és tudom beteg, de emlékeim szerint 1x-2x talán étkezés alatt a konyhában.


Szóval a lényeg, hogy szerettem csinálni.


Egyszer apám rám nyitott az ágyban miközben csináltam, és takaró alatt volt.

Hiába rám nyitott, a farkam mereven állt és lebuktatott apám amikor lehuzatta a gatyámat, hogy mutassam meg mit csináltam.


Totális megaláztatás.


20 éves vagyok, és most ott tartok, hogy hallok bármi zavaró hangot ami a lebukást eredményezheti, a farkam PILLANATOK ALATT lelohad mintha nem csináltam volna semmit.


Úgy érzem, hogy ez az esemény a gyerek kori traumatikus megaláztatás s miatt van.

Érzem magamban, hogy a farkamat szégyenlem.


Ti szülők hogyan reagálnátok, ha a 9 éves fiad, de legyen lányod, mindegy, maszturbálna az ágyban amikor hirtelen rá nyitsz valami miatt?


Köszönöm a válaszokat



2021. márc. 16. 16:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Félre értések elkerülése végett:

- soha nem nyílvánosan masztiztam mindenki előtt, mindig volt egy pulcsi ami eltakarta az egész lábam és iskola padban úgy masztiztam... Ám otthon étkezés közben úgy, hogy a szüleim a szobában voltak

2021. márc. 16. 16:44
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engedném és nem szégyeníteném meg a gyermeket - pont ezért amit leírtál. Egyébként már 3-4 éves kor környékén jelentkezhet hogy a gyermek elkezd játszadozni magával. Akkor még nem szexuális célzattal, csak felfedezi a testét (erre később nem emlékszel, de a tudatalattidban lenyomatot tud hagyni). Nem megszégyeníteni, büntetni kell érte a gyermeket. Fontos ilyenkor a szülő hozzáállása, hogy ne ültessen el később komplexusokat, gátlásokat a személyiségben.
2021. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás helyes kezelésére kell megtanítani a gyermeket nem pedig a büntetésre. Fogadja el saját magát, de tanulja meg azt is, hogy nem csináljuk mások előtt, nem kapjuk elő csak úgy az utcán, vagy az iskolában a pad alatt ahol mások megláthatják.
2021. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engedném
2021. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Engedném. Azt mindenképp elmagyaráznám neki hogy nem kell szégyellnie ezt a dolgot, egészséges, viszont csak rá tartozik, mások előtt illetlen elővenni. Helytelen reakció volt apád részéről.
2021. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Pedo kérdés ez. Rá van húzva egy kerek story a pedo hajlamaidra, de lényegében rejtett pedo kérdés ez. Azt várod, hogy szülők a 9 éves gyerekükről beszéljenek neked, majd te írogassál rájuk, hogy mennyire szőrösek e, meg látták e már a nemiszervüket...stb. Messziről felismerem az ilyen fajta kérdéseket is. Ha valóban a téma érdekelne, akkor nem így tetted volna fel a kérdésedet.
2021. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

7-es, Ásd el magad. Mindenki másnak köszöm a reakcióját. Az érdekelne még pontosítva, hogy ott és akkor bent maradnál és el kezdenél magyarázkodni,hogy nincs baj, vagy ahogy bejöttél már fordulnál is ki a szobából és csak egy másik időpontban vagy nap beszélnél erről vele?


1-es,nem jött ondó de sűrű átlátszó előváladék igen.

2021. márc. 16. 17:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember fejében meg sem fordul olyasmi, hogy megtiltsa azt, hogy a gyereke a testét felfedezze. Elszomorító, hogy egyáltalán léteznek ilyen szülőnek semmiképp nem nevezhető barmok.
2021. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én rácsuknám az ajtót egy "ne haragudj hogy rád törtem, később szeretnék beszélni veled"-del.
2021. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha rányitnék, rögtön kimennék - de amúgy se normális szerintem, ha a szülők állandóan kopogás nélkül(!) rárontanak a gyerekre. Az enyémek még mindig ezt csinálják, pedig 20 is elmúltam, és rohadt idegesítő.

Később elmagyaráznám neki normális hangnemben, hogy normális, amit csinál, de ez egy intim dolog, amit nem illik nyilvános helyen csinálni.

2021. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!