Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy elélvezzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elélvezzen a puncimtól és ne csak a szopástól vagy a fleshlighttól?

Figyelt kérdés
A pasim sokáig volt szingli és elég sok a fleshlightja (műpunci, mű fenéklyuk, még egy szája is van neki) amiket használt. Na most ezek általában belül különböző érdes, stimuláló kialakításúak, amitől nagyon könnyen elmegy. Az a baj hogy az én puncim nem érdes és nem külön ilyen kialakítású. Hónapok óta intimtornázok hogy szűkebb legyek, de még így sem elégül ki, főleg hogy gumi is van rajta. Szóval vagy szopással, vagy ha én izgatom műpuncival akkor megy el. Engem ez eléggé zavar, és rossz érzés, de nem tudom mit tegyek.

2021. márc. 17. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Keress egy normális pasit. A hiba nem benned van. Az ilyen recskamatyik már csak ilyenek.
2021. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
Én ha óvszert használok nem érzek semmit és le lankadom . A fogmazásgátó miatt a párom olyan száraz mint a sivatag és nincs libidoja . Igy hát valamilyen hüvely kupot használunk nem tudom mi a neve de nálunk bevált . A párodnak meg kevesebb matyizást .
2021. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Az a baj hogy az én puncim nem érdes és nem külön ilyen kialakítású" Persze, ez a te hibád. Ez a baj azzal, ha valaki túlságosan hozzászokik a műpuncihoz, vagy akár a kezéhez is. Nem egy olyat hallottam, hogy nem tud lánnyal elmenni, mert az "nem olyan", mint ezek
2021. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem a “majd én rendesen beléd élvezek” típusú privát üzenetekért írtam ki a kérdést.
2021. márc. 17. 14:08
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Itt másra ne számíts. Mindenre ugranak az önjelölt kaszanovák.
2021. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülnöd vele és megbeszélni vele. Én tanácsként azt mondaném hogy tartsa vissza a masztizást egy jó ideig. Mondjuk 1 hétig. Ha ezt betartja a végén annyira fel lesz mér izgulva hogy szerintem sikerül majd neki. Fonos volna hogy leáljon a segédeszközök használatával. Tulságosan hozzászokott azokhoz.
2021. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meleg, ha nem kívánja a puncit. A segédeszköz az maszti, bármi megteszi, melegek is dugnak fleshlightot.
2021. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, amióta veled van, azóta is ugyanúgy masztizik?
2021. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Vékonyka pöcse van?
2021. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Le kell állnia a mű dolgokról. Ha Te vagy neki, nem kellene ilyeneket használni.
2021. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!