Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak egy bizonyos külsejű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy bizonyos külsejű pasi iránt tudok szexuális vonzalmat érezni, vélemény erről? Más is van így?

Figyelt kérdés

Kizárólag az olyan külsejű pasik tetszenek, mint Michele Morrone. Aki nem ismerné:

[link]

[link]



2021. márc. 17. 16:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%

"Magyarországon sajnos kevés ilyen pasival lehet összefutni."


> A te környékeden nincsenek cigányok?


"... sötét, kreolos börű pasikat, akik szakállasak vagy hosszabb borostájuk van, férfiasan szőrös a testük ..."


> Cigány csávó kell neked! Elég egyértelmű.

2021. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi csajszi csak az szól be emiatt akinek bántja a büszkeségét, hogy nem így néz ki. Nekem is ez a típus jön be. Bár gondolom nekem az is az oka, hogy félig olasz vagyok. A pasiknak is van egy kifejezett zsánere csak sokszor a szükség nagy úr és néznek más fele is. Kevesebb igen itt az olyan pasi. Bár én megoldottam azzal h nem csak magyarokkal kezdtem hanem olykor latinokkal vagy törökökkel. 24N
2021. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%

Hány éves vagy?

Idősebb korodban lehet, hogy olyanok is meg fognak tetszeni, akik még most szóba sem jönnek. (És ezt nem azért mondom, mert "majd úgy is rá fogsz fanyalodni".)

2021. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%

Férfi vagyok és nekem bejönnek a cigánylányok.

Szóval megértelek.

2021. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy preferenciám, ami alapján megfog a pasi külseje. De kinek nincs? Alszentkedik itt a sok hülye, meg cigányozik, holott mind a két nemnek vannak igényei külsőleg és belsőleg is a másik felé.
2021. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!