Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el sokszor azokat akiknek a vékonyabb lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Az egész világ marketing a kövér nők körül forog és mindenkit elítélnek akinek ez nem tetszik.


Nekem személy szerint mindig a vékonyabb kis cicijű, szép fenekű lányok tetszettek és akár, hogy erőltettem meg magam, akár mennyire próbáltam "a belsőjét szeretem" módon gondolkodni, nem tudtam szexuálisan vonzódni egy kövér nőhöz sem. Volt dagibb barátnőm innen tudom, de egyszerűen nem ment.


Más férfival is van így?


A kérdést nem provokatívnak szánom, csak szerintem dúrva, hogy napjainkban mennyire a nagyhangú emberek akarják eldönteni, hogy mi tetszhet egy férfinak.



2021. márc. 17. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Ez. Kérdés provokatív.


Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

2021. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
A pasik 90%a így van. Csak nem hangoztatják, mert félnek a teltebb lányoktól, tudják hogy a vékony lányok nem tudják megvédeni őket:)
2021. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Semmi nem szól a kövér nők körül. Minden az anorexiás pcsák körül forog. Ha már egy kiló felesleg van valakin inkább ássa el magát.
2021. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Én voltam vékony 58 kg, most 74 és nagyon hiányzik a vekonysag... Szóval nem értem azokat a nőket akik kampányolnak a kövérség mellett.... Én utálom a szülés utáni testem, alig várom lefoggyak.
2021. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
174 4es voltam ez lemaradt.
2021. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Semmi nem forog a kövér nők körül, milyen példát tudsz erre felhozni? Mindent a vékony, modell alkatú lányokkal reklámoznak. Persze akad olyan kampány meg reklám is ducibbakkal, hogy fogadd el a tested, szép vagy ahogy vagy stb. De nagyrészt pont hogy a vékony lányok körül forog minden.

Amúgy ki ítélt el azért hogy neked mi tetszik? Erre példa? Komolyan kíváncsivá tettél.

Hogy kielégítő választ adjak a kérdésre is, nekem speciel tetszettek már vékonyabb és husisabb lányok is. A kisugárzás a fontos, így is meg úgy is nézhet ki jól valaki. Tehát ilyes fajta ideálom nincs, ha valaki viszont csontsovány, vagy nagyon kövér, az már nem jön be a legtöbb esetben.

2021. márc. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

6-os szépen összefoglalta amihez nekem nem volt energiám. Mindenhol csak vékony csajok vannak nyomatva. És Igen lehet hogy esetleg a fogadd el a tested kampányok nagyobb hírverést kapnak. De pont azért mert tök normális hogy mindenhol csak vékonyak vannak és kiakadnak ha valaki olyat mutatnak akin van 1kg túlsúly.



És az hogy elítélnek mert nem jönnek be a ducik az nagyon kamu. Senkit nem zavar ki nem jön be. De ha esetleg mellé undorítóan szidod őket nyilván rád szólnak az értelmes emberek

2021. márc. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ha valaki kirak egy kb. 100kg-os nőről egy fotót, csak olyan kommentek vannak szinte, hogy ilyen egy igazi nő, ez a valóság, stb. De szerintem támogatni az egészségtelenséget az nem feltétlenül jó.


Szerintem inkább fontos lenne az egészséges testet kampányolni. A megszokott normál alkalkatú nőket és férfiakat. Mert pont az egészséges, kicsit habtestű de nem kövér nem is vékony alkat maradt ki mindenből. 20 éve az anorexiások, ma pedig a molett nők a divat, míg az egészséges önmagukat nem sanyargató de nem is kövér nők kimaradtak mindenből, miközben szerintem nekik kellene reflektor fény.

2021. márc. 18. 00:25
 9/16 A kérdező kommentje:
6-os. Én arra gondolok, hogy több nagyobb márkának is ilyen arcai kezdenek lenni. Hirtelen a calvin kline (tuti rosszul írom), jutott eszembe. De egy másik szépitészeti cuccokkal foglalkozó cég is már ilyen modelleket használ.
2021. márc. 18. 00:29
 10/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk Magyarároszágon ez még valóban nem divat. De nyugaton annál inkább kezd az lenni.
2021. márc. 18. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!