Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az a kor, miután a korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a kor, miután a korai magömlés már elfogadhatatlan, és ultraciki egy férfitől?

Figyelt kérdés

Lassan 25 éves leszek, és eddig elfogadtam magam úgy, ahogy, hogy ennyit bírom, próbáltam a lányokat mindig kielégíteni alternatív módszerekkel, inkább több, mint kevesebb sikerrel. De akkor is, majdnem tucatnyi partner után sem sikerült kinőnöm ezt a problémát, talán már nem is fog sikerült. Egy 25 év feletti férfitől már egy nagybetűs NŐ elvárja azért, hogy addig bírja, amíg kell, nem? Félek, hogy már sosem növöm ki ezt a problémát, és 30-40 évesen is annyit fogom bírni, mint egy tini.

Van más férfi is, aki már 25-30 év fölött nagyon keveset bírja? Mert azt tudom, hogy 20 év körül ez még általános dolog a fiúknál. Na de majd 30 év fölött ultragáz már, nem? Félek, hogy egy nő sem fog komolyan venni így.



2021. márc. 18. 10:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Sztem mindig az, tanulhato a dolog, a neten angyon sok video van hogyan tanuld meg kontrollálni. Az a gaz hogy nem teszel ellene
2021. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

1es

Igen, vártam ezt a kommentet, 18 évesen már felismertem ezt a problémát, és azóta állandóan probálok minden tippet, amit olvastam és hallottam. Egy sem működik igazán nálam, ez valami szervi gond nálam, vagy túl érzékeny a farkam, nem tudom.

2021. márc. 18. 10:21
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Én elfogadom ha a kapcsolat elején még gyorstüzelő, ki van éhezve. Ha viszont nem akar fejlődni semmit akkor hosszútávon lapát lesz a vége. Volt gyorstüzelő pasim nagyon ügyesen fejlesztette magát. Úgyhogy már nem veszem be a kamut hogy ezzel semmit nem lehet kezdeni.
2021. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Rossz hírem van: egyik életkorban sem túl nyerő a gyorstüzelés. Ha érzések is kötik a partnered hozzád akkor megértőbb főleg ha akarsz fejlődni nem pedig beletörődsz. Mivel LEHET változtatni rajta, csak akarni kell, dolgozni rajta - magától nem fog jönni az eredmény. Olyan ez mint a sport, izommunka, fotelből ülve még senki sem lett sportosabb.
2021. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
1-2 aktusnál belefér, állandóan elfogadhatatlan. Egyáltalán mi értelme lenni belekezdeni is ha 2 perc és vége. Lehet még sokat is mondtam a 2 perccel...
2021. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

"Rossz hírem van: egyik életkorban sem túl nyerő a gyorstüzelés."

Igen, ezt valahogy éreztem. De hidd el, nincs attól frusztrálóbb, mikor sok ideig akarnám bírni, minden trükköt megpróbálok, és mégis mindig ugyanaz történik. Sokan javasoltak tartós kapcsolatot, az biztos jó lenne, és együtt tudnánk tanulni, hát a legutóbbi komoly próbálkozásom zátonyra futott, de ott egyéb gondok is voltak.

2021. márc. 18. 10:28
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Már egy 16 éves lány is vágyik arra, hogy rendesen elrakják. Miből gondolod, hogy például egy 16 éves fiútól elfogadja, hogy kielégületlen marad? Ez nem korfüggő.
2021. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a férfi egyik ismérve ez is hogy odafigyel rám az ágyban, kezében a kontroll. Ki szeretne olyannal szexelni aki beteszi nyom párat és elégedetten kifekszik, mint aki jól végezte dolgát? Teljességgel elfogadhatatlan. Ha semmiképp nem megy a fejlesztés keresni kell olyan nőt aki szintén képes gyorsan elélvezni. Baromi ritka lehet de biztos akad.
2021. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Párom is ilyen volt a kapcsolatunk elején, de “gyakoroltunk” és most teljesen rendbe van. Szerintem a legfontosabb, hogy fejben koncentrálj, verd ki gyakran, néha állj meg közbe és stb. Szerintem ez nem betegség, hanem sok türelem és gyakorlás.
2021. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
#6 lehet együtt is gyakorolni, de ez leginkább fejben dől el nem pedig a "technikáktól". Neked kell megtanulnod az önkontrollt nem mástól várni a megoldást. Ha nem megy egyedül az út végigjárása akkor szakember felkeresése célszerű, már néhány terápia eredményt tud hozni.
2021. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!