Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szub nők hogy viszonyulnának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szub nők hogy viszonyulnának egy szub fiúhoz? Pl létezhetne barátság 2 ellentétes nemű szub közt úgy, hogy akár megbeszélik egymással a vágyaikat? Vagy a szub nők lenézik a szub fiúkat mindem téren?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem nézem le a szub fiúkat. Barátság lehetne szerintem, de több nyilván nem, hiszen egymásnak úgyse tudnánk megadni amire vágyik.
2021. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
én dominánsként futottam bele több olyan párba ahol mind2 fél sub volt, viszont így külső forrásból kapták meg amire vágytak
2021. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külső forrásból?
2021. márc. 18. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
igen, egy 3. fél irányította egyszerre őket, vagy külön-külön voltak partnereik erre
2021. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem két sub barátom van.

Barátok vagyunk.Napi kapcsolatban vagyunk.Tudunk egymás dolgairól.Ismerjük egymás vágyait.

Nem nézem le őket,mert subok.Amúgy sem viselkedek így.

Ők lágyabbak,érzelmesebbek,de egyáltalán nem férfiatlanok.Sőt!

Sub nő vagyok.

2021. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!