Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk! Milyen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Milyen egy lmbtq szexpartnerrel, ha hozzátok képest ellenkező nemű?

Figyelt kérdés
A fiú jobban odafigyel? Vagy dominánsabb a lány? Másabb?

2021. márc. 18. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez meg mit jelent? lmbtq
2021. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pl. biszex a pasid, de te csaj vagy, miben más a szex, ha más?
2021. márc. 18. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez miért a heteroszexialitás kategória?
2021. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert te heteroszexuális szexben szexelsz vele.
2021. márc. 18. 18:44
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Én most már egyre butábbnak érzem magam. Még mindig nem értem.
2021. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Te pl. egy heteroszexuális lány vagy, lefekszel egy biszex fiúval, rendes heteroszexuális szexben. Ketten. Miben más egy biszex fiú, mint egy nem biszex az ágyban?
2021. márc. 18. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanolyan mint egy heteroval, hiszen csak egy fiú meg egy lány van egymással ilyen esetben.

Az anál meg már alap sajnos....

2021. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
#6 Hát nekem ez sok így estére. Én lemaradtam még a nő férfi átlagos szexnél.
2021. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerinted anált is szeretne?! Hű.. Milyen az állóképességük? A biszexek általában azok unik vagy aktívak? Vagy passzív is van köztük? Kéne egy felcsatolható, hogy élveze? Lehet lefekszem kíváncsiságból egy biszex sráccal, de nem volt nővel 1 éve. Elgondolkodtam milyen lehet.
2021. márc. 18. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Lányként voltam passziv bizex sráccal. Igaz van egy kis szadista hajlamom is, de azért összeségében jó volt.

Sima szex volt, benne végig pluggal, plusz a végén egy vastagabb dildóval kézzel rásegítettem neki.

Kipróbálnám egyszer egy biszex vagy leszbi csajjal is, de egyenlőre ez még kimarad...

2021. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!