Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nehéz találni olyan nőt, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz találni olyan nőt, aki nyitott a bdsm-re. Kinek sikerült eddig?

Figyelt kérdés
Akit meglehet pofozni, szopatni, fenekelni. Ezek disznó vágyak, de ha ezek vannak, akkor ezeket át kellene tudni élni. Az a bosszantó, hogy a pénzes emberek ezt megtehetik. Mások nem. Valakinek minden jut a nőböl, valakinek semmi.

#bdsm, szex
2021. márc. 19. 12:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

én nem vagyok "pénzes ember" mégis több ilyen partnerem volt, sőt ennél többre is vevők voltak, mint amit írtál


ha te a pénzre fogod, akkor nem véletlen nem jön össze és jobb is, mert te csak a kifogásokat keresed, nem vagy elég érett ehhez a világhoz

2021. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
:D
2021. márc. 19. 12:19
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem a nők a pénzéhesek, hanem én vagyok az éretlen , ugye? hagyjuk már.

na mesélj, te világjáró, miket éltél át.

2021. márc. 19. 12:19
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénztől függ, csak nem sokan szeretik. De én sose úgy választottam, hogy mennyi a pénze, attól még nem lesz más, azoknak ez csak szenvedés lesz.
2021. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejön a BDSM, volt is innen már szexem ilyen jelleggel, ellenben a pofozás és a fizikai erőszak semmilyen formában nem férne bele. Ha veri akarsz egy nőt, akkor ahhoz tényleg pénzesnek kell lenned és keresni valakit a rosszlanyokon.
2021. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A bdsm nem arról szól, hogy azt csinálsz a másikkal amit csak akarsz, ha van pénzed akkor meg annál is többet.

Azért nem találsz erre partnert mert

1.: tényleg kevesebbeknek jön be a bdsm, mint a vanilla szex

2.: a subok olyan domokat preferálnak akik tudják, mit csinálnak és akik mellett biztonságosan tudják megélni a vágyaikat. Nem olyanokat, akik a pénzre fogják a sikertelenségüket vagy azt hiszik, hogy a pénz megléte egyenlő azzal, hogy úgy használod a subot ahogy akarod.

2021. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tévedésben vagy. Aki a pénz hiányára fogja a sikertelenséget , az igazat beszél. Gondold már végig. Miért lehet látni állandóan egyedül vagy éppen pénzes emberek mellett a szép nőket?
2021. márc. 19. 12:38
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet, a rossz hír hogy te nem fogsz... A jó Dom elsősorban Férfi, majd csak utána minden más. Ha tudsz "csajozni", ismerkedni, kommunikálni, az átlagnál magasabb a kisugárzásod, megnyerő a stílusod, amúgy is tudsz ismerkedni akkor szubmisszív nőkkel IS tudsz ismerkedni.

Bocs, de egy tipikus műdomocska vagy akinek lövése sincs a BDSM-ről. K.vára nem abból áll a dolog hogy azt csinálsz amit akarsz. Előbb legyél Férfi, tanulj meg normálisan csajozni csak utána próbálkozz a BDSM-mel. Szívesen.

2021. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy azt csinálok, amit akarok.

Amit írsz, azok csak nagyképű szavak, de nincs mögötte semmi.

A jó dom az nem te vagy, megnyugtatlak.

2021. márc. 19. 13:03
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elég jól összefoglalta a 8-as, hogy mik az alapok.
2021. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!