Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérlek mondjátok, hogy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek mondjátok, hogy ez nemcsak velem fordul elő! Vagy ennyire gáz lennék?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy bejön a párom tesója. De igazából azért furcsa ez, mivel alapvetően nem tetszenek meg csakúgy "más"pasik. Pl.párom fiútesójánál jobban néz ki a haverja, ő mégse mozgat meg bennem semmit. Na de a fivére.

Szóval az a helyzet, hogy én ezt nem akarom, már sírtam is miatt, de egyszerűen nem tudom kontrollálni az érzéseket. Nehéz, mert egyébként úgy érzem kölcsönös. Vagyis elsőnek a testvére kezdett "máshogy"nézni rám. Elsőnek észrevettem, hogy sokszor végigmért és hasonló dolgokat.. Na de ez igazából be tudtam annyival, hogy amolyan "pasis"dolog. Most már igazából a tekintéből veszem észre, és már volt alkalom olyanra is mikor hosszan nézett rám mosolyogva.. Igazából nem tudtam hova tenni a dolgot... Egyébként figyelmes, kedves most már hozzám. Régen ellenséges volt... Az is lehet, hogy minden ismerős nővel ezt csinálja, de ki tudja.

Na végülis a lényeg az, hogy nekem ez rossz és teljesen nem helyén való... Légyszi, mondjátok hogy ez nemcsak velem van. Szerintetek?


27/N



2021. márc. 19. 14:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak veled van ilyen
2021. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogy kezeltétek?
2021. márc. 19. 14:57
 3/18 A kérdező kommentje:
Hasonló "történetekre"lennék kíváncsi! Elmúlt nálatok egyáltalán az érzés?
2021. márc. 19. 14:58
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Nálam is fennáll hasonló, csak én férfi vagyok
2021. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Meséljetek légyszi. Kivel vagytok hasonló helyzetben?
2021. márc. 19. 15:00
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult másokkal is, hogy a párjának a testvére is bejött neki. Viszont egy ilyen szituációból igen nehéz win-win helyzetet csinálni. Normális családban a vér sokkal erősebb kötelék mint a vágy. A bátyjával max. akkor tudnál összejönni ha a mostani párod lelécelne egy másik nővel (azaz nem te szakítasz vele).
2021. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Vanegy idősebb ismerősöm. Mindenki tudja róla, hogy annak idején udvarolt egy csajnak. Viszont nem az a csaj lett a felesége, hanem annak a csajnak a húga:)

Nem szeret erről senki beszélni a családjában:)

2021. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne szakíthatna ő?
2021. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
El fog múlni ha majd dugtál vele is.
2021. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hat de nem dughatok vele!... Akkor hogy fog elmulni?
2021. márc. 19. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!