Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartnerem szerint túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerem szerint túl nedves vagyok mindig lent és már lassan undorodik tőle. Teljesen megalázott ezzel most és ott hagytam. Hogyan lehet ezt feldolgozni, elfogadni?

Figyelt kérdés
Tény és való nagyon hamar nedves leszek. De emellett szűk vagyok így még az okát se tudom miért zavarta ez. Folyamatosan mondta h töröljem meg magam ott, mert neki undorító ez már. Betelt a pohár és mondtam h akkor keressen mást. Hetek óta még az orált se csinálta nekem. De ezzel most elérte h saját magamtól is undorodjak csak mert nem tudok száraz maradni. 24 éves vagyok
2021. márc. 20. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ja hogy azért undorodsz magadtól mert ő azt mondta? Hát ez rá tartozik ez nem a te hibád... Jó hogy nem bocsánatot kérsz amiért élvezed vele az együttlétet és ennyire benedvesedsz..ha annyira zavarja akkor vigyen magával egy törölközőt és törölje meg körülötte..mindenre van megoldás de emiatt ne undorodj magadtól.
2021. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Ez most valami kamu kérdés?


Miért baj hogy nedves vagy?

Nekem is volt előző hónapban hasonló kapcsolatom, de tökre örültünk egymásnak, el se tudom képzelni, hogy valaki ne fogadja el a másikat.

2021. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Ilyet se hallottam még, hogy valaki TÚL nedves legyen. Szerintem hagyd a fenébe a csókát!

Nincs is jobb egy tocsogós kehelynél! Minél nedvesebb annál jobb.

2021. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Mar megint te? Ne etessetek a trollt, mar rengetegszer kiirta ezt a kerdest.
2021. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Hüvelyoblitozz szex elott
2021. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért lennék troll? Semmi hasznom nem származna belőle. Ott hagytam nyilván, mert csak szexpartner volt. Azt találok máshol is. Viszont valós dolog ez. Én se hallottam ilyenről h ez probléma ennyire. De neki mégis ez volt és azért kezdtem undorodni, mert bele taposott az önbecsülésembe.
2021. márc. 20. 17:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor rakja bele a farkat egy masik kisfiu seggebe. az ilyen nem ferfi, nem valo neki meg a szex.
2021. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem volt szép dolog tőle, de be kell valljam nekem is volt már hogy a csaj egyszerűen túl nedves volt. Én értem hogy nem tehet róla és pláne nem akarom elvenni a kedvedet, de vannak pasik akiknek ez nem jön be. Én azelőtt imádtam nyalni és a csajok is nedvesedtek de azért nem túlságosan. Nekem az úgy jó volt, viszont amikor a kérdéses barátnőm túl nedves volt akkor én is leszoktam a nyalasrol
2021. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt már most túlagyaltad. Ebben a történetben nem te voltál az ostoba, jól tetted, hogy továbbléptél.
2021. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Én a valódi női test izgalmának jeleitől undorodó "férfiaktól" undorodom.

Ez egy hülye f@x volt, nem tudom honnan kukáztad, de ideje lapoznod, Béjbe ;)


Nekem olyan volt, hogy ENGEM zavart nőként, hogy túl nedvesnek éreztem magam amikor nagyon "szerény adottságokkal bíró" barátom volt. Őt sosem zavarta, csak engem, mert ìgy már tényleg alig éreztem belőle valamit. Úgyhogy én is törölgettem magunkat ezerrel, ő meg csak nevetett, hogy hát minek, legalább látja, hogy élvezem.

Nagyon de nagyon buta, IQ és EQ negatív volt ez a kis kanegér aki neked ilyet beszólt, szexeljen csak a tenyerével, meg egy marék vasreszelékes hintőporral. Az fincsi száraz lesz.👍

2021. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!