Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/lányok! Milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Milyen érzés amikor szex közben a herezacsi hozzáér a puncihoz? Szeretitek? Gumiban ezt lehet érezni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Csapódik, mint a kocsma ajtó. Ilyen kérdést...🙂
2021. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy lehet, hiszen a gumi a zacsit nem fedi el, de a pénisz sokkal intenzívebb érzést ad olyankor, így erre nem is szoktam figyelni. Miért kérded? Fiú vagy lány vagy?
2021. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyesmit nem igazán érzek meg, más érzés intenzívebb akkor... érintés kicsit gyenge inger a zacsimnak :)) Másrészt a zacsim az ritkán fog hozzáérni a puncihoz szex közben anatómiai okokból. Gumi az mit befolyásol ezen egyébként ?
2021. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gumi nem megy rá a herékre...
2021. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semmilyen. Sokkal fontosabb dolgok történnek olyankor 😋
2021. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy a #4-es írja a gumit nem a golyóidra húzod. Érződik valami, de amikor ugyebár dugsz te sem a fitymádra, meg a makkodra, meg akármidre figyelsz, hanem egészben az érzésre.
2021. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az semmilyen, szinte nem is lehet érezni.

Mert a többi része az sokall jobb és szebb.

2021. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!