Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,pénzért megmutatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,pénzért megmutatnátok a lábatokat valakinek,akit látásból ismertek?

Figyelt kérdés

Például ha egy olyan fiú,akivel egy iskolába/középiskolába/főiskolára jársz,netán még osztálytársak is vagytok,az kérné pénzért cserébe,hogy vedd le előtte a cipődet és a zoknidat,és mutasd meg neki a talpad,belemennél-e és ha igen mennyi pénzért?


Esetleg le is fotózhatná vagy megfoghatná?

Vagy ha kicsit is bejön a fiú,megengednéd neki,hogy akár ott helyben ki is verje rá?



Tudom,beteg egy kérdés,de sajnos ez van,ilyeneken jár az agyam.



2021. márc. 21. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, megengedném
2021. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Te vagy a savanyú lábszagos csóka??
2021. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

A Nagy büdös lábak szakadjanak rád, hogy ezt minden héten meg kell kérdezni...


2-es nem ő az egri labfetises

2021. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem.Kerülöm az ilyen lábfetiseseket.
2021. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátom a "kicsit bejön a fiú" édeskevés ahhoz hogy bármilyen testrészre ráverjék, vagy egyáltalán csak kíváncsi legyen egy fickó farkára. Ehhez erős vonzalom, vágy kell nem "kicsit bejön". Pénzért egyébként a prostik szoktak dolgokat megtenni. Minden normális nő ha pénzt ajánlasz neki elhajt a büdös francba hogy "ne nézzél k.vának".
2021. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pénzért megéri még ha rá is verik. 20L
2021. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nem szeretném, hogy mások rajtam élnék ki a perverzióikat. Ha ennyire kívánja és hajlandó fizetni, akkor menjen prostituálthoz, de engem ne nézzem már annak.
2021. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Nyáron bármikor láthatja,olyankor nem takargatom,akár közelről is megnézheti,de ez a fizetős dolog,meg kiverni rá,az nagyon taszít. Menjen akkor már qrvához. L.
2021. márc. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron találhatnál olyan szituációt, amiben kiélheted magad, csak ügyesnek kell lenned.
2021. márc. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engednem... Sot nyaron legtobbszor szandalban vagyok...
2021. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!