Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok történt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok történt már veletek olyan hogy mikor először szexeltetek láttátok a partnereteken vagy akár meg is jegyezte hogy kicsi a peniszetek? Hogy reagáltátok ezt le és egyébként mekkora péniszre reagáltak így? Hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen, de ha már eljuttok a szexig, akkor már nem a farkad mérete fogja érdekelni ;)

Nekem sem nagy: 15,5cm és 4cm vastag és senkit nem érdekelt ez.

24F

2021. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Exem mikor először meglátta azt mondta hogy "elég kicsi", de miután megfogta, és benne voltam azt mondta hogy "úristen... a feleséged akarok lenni" tudom ez így vicces de tényleg ez történt, pedig az exeinek elmondása szerint jóval nagyobb farkuk volt. :D
2021. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, de neki meg a melle volt kicsi+szőrös a lába. Fifti, fifti. Nem szívok mellre ilyesmit, valóban kicsi, sosem tagadtam.
2021. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem. 15 körüli, 4,3 vastag. Sosem panaszkodtak, fintorogtak rá.
2021. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem.

Kicsi, és kinevette kicsit.

2021. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltak kalandjaim egy csajjal, akivel az első szex után őszintén meg tudtuk beszélni, hogy túl vékony vagyok hozzá, hiába nyomtam neki tövig is, nem sokat éreztünk egymásból. Ő nagyon tág volt, nem is bírt rászorítani, ezt elismerte. De mivel egymásra voltunk kattanva így is, szexeltünk még jópárszor, és ki is tudtam elégíteni többször is. De hosszútávon nem működött volna.
2021. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a második barátnőm, már az elején megjegyezte hogy nem túl, és ki is nevetett. Utána is folyton mondogatta, h kicsi, és nem tudom kielégíteni.

Nagyon megalázó volt. Miután szakítottunk, évekig nem is néztem rá a csajokra annyira depressziós lettem.

Mikor már azt gondoltam sose lesz nőm, elmentem egy prostihoz, szerencsére egy nagyon normális jófej csajt fogtam ki, ő valamennyire helyretett lelkileg.

Aztán összejöttem a barátnőmmel, és ő teljesen helyretett magabiztosság ügyben, mert mindig elélvez szex közben.

Egyébként 13 cm.

2021. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Akik írják hogy nekik 15 hát arra jó hogy nem volt panasz, normális közepes méret... egy kisebbre már lehet hogy lett volna.
2021. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy nö amikor meglátta, azt mondta, " csikket nem sziv ". És utána még

megkédezte, tudok - e pisilni vele? Nem lett semmi a szexböl ( de csak vele nem ). Aztán voltam 8 - 10 növel, egyik sem komentelt, mindet ki tudtam elégiteni. Az esküvö után a párom annyit mondott, lehetne kissé hosszabb, csak ne lenne olyan vastag. És a családban többé nem esett szo a méretröl.

2021. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, főleg mikor lógva meglátták, egy makk volt egész..
2022. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!