Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném kipróbálni a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni a férfi erényövet. Felhozzam a barátnőmnek a témát, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beszéld meg vele.
2021. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszeld meg vele
2021. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Leírnátok a nemeteket, meg hogy van-e esetleg tapasztalatok a témában, mit gondoltok erről? Csak mert más kérdésnél azt látom, h a legtöbb lány azt írja "pfúj" meg "azonnal szakítanék" stb. És ettől megkímélném magamat lehetőleg
2021. márc. 23. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Mennyire legyek őszinte? Az egész erenyov téma csak a,, fura,, férfiak agyából pattanik ki. A legtöbb nőből pontosan az is jut az eszébe, hogy egy újabb,, fura,, pasi. De hát lehet találsz magadnak hozzá,, fura,, nőt is.

Őszintén, a fura helyett kicsit durvább szót használnék, de szolidaritásbol furat írtam.

2021. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Én exemnek felhoztam, nehezen ment bele, de végül játszottunk párszor ilyet. Viszont sosem érdekelte igazán így nem volt izgalmas, kb inkább én hoztam a szabályokat magamnak. Viszont lehet hogy a te barátnődet érdekli. Javaslom hogy ne úgy állj elé, hogy "szeretnék erényövet hordani", hanem puhatolózd ki, hogy mi a véleménye a témáról. Keress egy híroldalon erről szóló cikket (nem is olyan rég volt a cellmate-ről) és mond el neki h mit olvastál kicsit viccesre fogva aztán meglátod már csak a testbeszédéből is hogy mi a véleménye róla. Vagy kérdezz rá hogy neki mi a véleménye ezekről, mert azt olvastad hogy manapság is sok férfi visel.
2021. márc. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Majd írd meg mit válaszolt ha elmondtad neki, én is hasonló helyzetben vagyok.
2021. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

először eléggé csodálkozott. hallott már a dologról, de kb csak így vicc szinten. csinálhattam volna, h először csak ráterelem a témát, próbáltam már régebben, de nem igazán érdekelte.. szóval gondoltam akkor így egyből bedobom a mélyvízbe..

ami persze nem a legjobb megoldás volt, de én nem vagyok arra képes h hónapokig kerülgessem óvatosan a témát.


szóvala lényeg, h nagyot nézett, aztán amikor elmagyaráztam neki, h miért jó ez, mi az értelme, és hogy engem mennyire izgat, azt mondta h jó, felőle kipróbálhatjuk!


tudni kell h a bdsm-ben próbáltunk már ezt azt igaz elég lightos szinten. és nem igazi domina típus de azért feltudja venni a szerepet ha olyan kedve van (sajna elég ritkán)


szóval most nagyon izgatott vagyok, megrendeltem egy fém ketrecet a neten, pár hét és megérkezik, kiváncsi vagyok mi lesz..

2021. ápr. 6. 20:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés voltál, jó hogy megértő a barátnőd. Innentől igazából már veszteni valód nincs, valószínűleg jól sül el (vagyis remélhetőleg nem sül el?) a dolog és neki is tetszeni fog. Remélem nekem is lesz ekkora szerencsém legalább. Majd ha tudsz írj hogy alakult.
2021. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

életem legjobb döntése volt h elmondtam neki... mióta megérkezett az erényöv igencsak megváltozott a szexuális életünk..


most vagyok egy kicsit dilemmában csak, mert ami eddig játék volt, szeretném h kicsit komolyabb szintre lépjen. csak elég nehéz őt rávezetni, hogy legyen kicsit szigorúbb velem. túl engedékeny. persze amikor meg betartja a szavát, és hiába könyörgök neki, akkor máris megbánom az egészet... szóval hülye helyzet.

2021. jún. 3. 17:52
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Elfog hagyni.
2021. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!